Mİ 6 4G Nasıl 4,5G Yükseltme Olur mu?

abdullahYEŞİL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
Mİ6
Konular
1
SAYIN ARKADAŞLAR
HEPSİBURADA N Mİ 6 4,5 G ALDIM ANCAK BANA Mİ 6 4,0 G GÖNDERDİ. İADE GÖNDERDİM. ALMADILAR DAVA AÇTIM. BEKLİYORUM.
ANCAK 4.0 G OLAN CİHAZI 4,5 G YAPMAK MÜMKÜN MÜ?
SELAMLAR

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Forum kuralları gereği konu başlıkları ve mesajlar büyük harfle yazılmaz.Konu başlığını ve mesajınızı küçük harf olarak düzenleyin lütfen.Sorunuzun cevabına gelecek olursak 4.5G cihaz yok zaten size gönderilen cihazın kutusunda 4G yazması normal.İade ettiğiniz cihazı almanızı öneririm.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hepsiburada müşteri hizmetleri sıkıntısı galiba...

4G ile 4G advanced (4G+ veya bizde verdikleri isimle 4.5G) arasındaki fark sadece desteklediği hızdır. 4G 100 mbps hıza kadar destek sunuyor iken 4G Advanced 300-400 mbps hıza kadar destek sunmaktadır. Mi6 ise sahip olduğu donanım ile 1gbps hızı dahi desteklemektedir. Dolayısı ile 4.5G değil 4.99G desteği bile var diyebilirsiniz.

Kutu üzerinde 4G yazmasının nedeni ise 4.5G adında bir standardın dünya üzerinde var olmaması. O isim bizim operatörlerimizin kandırmacası :D

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
SAYIN ARKADAŞLAR
HEPSİBURADA N Mİ 6 4,5 G ALDIM ANCAK BANA Mİ 6 4,0 G GÖNDERDİ. İADE GÖNDERDİM. ALMADILAR DAVA AÇTIM. BEKLİYORUM.
SELAMLAR

Ne iadesi ne davası mübarek adam ya. Birşey yapmadan evvel araştırsanız keşke. Dünya üzerinde 4G ve LTE dışında bir sistem yok zaten. 4.5G bizim hükümetimizin göz boyama olayıydı operatörler de araç oldu. Türkiye için ayrı rom açan cihazlar dışında 4.5G olayı yok zaten.
Ben xiaomi olsam, cihazı elinden alırdım, sen kullanma kardeşim benim cihazımı, git Samsung al orada 4.5G yazıyor derdim.
Çok sinirlendim şu an çok. 4G yazıyor diye iade etmiş bı de dava açacakmış. Fıstık gibi cihaz be.
Neyse, sakinik, sakin. Geçti..
Dava açacakmış ya, tövbe estağfurullah.
Neyse

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Ben de mi 6 aldım telefon gayet güzel ama kutunun içinden tr uyumlu şarj adaptörü olmasına rağmen yanında iki tane dönüştürücü göndermişler, sırf bunun için iade edip dava açıcam çok sinirlendim şuan çok, ne demek 2 adaptör koymak, ayrıca xiaomi diye aldım arkasındaki logoda mi yazıyor, dava açıcam davaaa(!)

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
SAYIN ARKADAŞLAR
SELAMLAR

şaka bu dedikleriniz degil mi? :(

Üst Alt