enjoy_mi
116

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Merhabalar, Redmi 5 Plus telefonumun ekranı çatladı değiştiriyor musunuz ve ekranlarınız orjinal mi ? Yoksa yan sanayi mi ?
    Merhaba Mi5 cihazımın ekranı çatladı dokunmatik çalışıyor.Değişimi için Ankara da işlem yapıyormusunuz ayrıca maliyeti nedir sizden bilgi alabilirmiyim.
    Selamın aleyküm kardeşim mi5s plus cihazıma root ve rom attırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    enjoy_mi
    enjoy_mi
    yazılım işi ile ilgilenmiyoruz artık hocam
    Bana mi 6 şarj soketi lazım orjinal olması gerekiyor ama daha önce 2 tane ayrı siteden sipariş verdim 2 sindede soket problemim vardı orjinal inde ama bu sefer karşıya giden ses çok kötü cızırtı yapıyor elinizde düzgün orjinal parça varsa alıcam fiyatı ne olur
    Hocam merhaba, mi max 2 imei silinmesi ile ilgili görüşmek istiyorum sizinle. Ankaradayım. Özelden telefon paylaşabilir misiniz
    enjoy_mi
    enjoy_mi
    merhaba hocam.. imei işlemleri ile ilgilemiyoruz artık ..kusura bakmayın
    merhaba ankaradayim mi 5 plus var ama global rom bootloder imei islerininhalletmem gerek yardimci olur musunuz
    Merhaba Ankarada mısınız hocam IMEI sorunu olan mi5s Plus var yardımcı olabilir misiniz? kayıtlı resmi faturalı cihaz çalındı sonra buldum ama şu an sim hatası var
    hocam konyanın neresindesiniz? bende redmi note3 pro var. cihazda wifi baglantı zayıflıgı var. hiç çekmiyor nerdeyse. konya da bi telefoncuya verdim ve nereyedeyse kazık yedim. siz wifi anteni değişimi ve ya tamiri yapabilir misiniz ve fiyat ne olur?
    sa hocam ben mi5s 3/64 kullanıyorum gecen gün ekran siparis ettim ve kendim değiştim lakın telefonda ses gitti ara ara videolarda oynatılamıyo ne yapmalıyım
    enjoy_mi
    enjoy_mi
    ve aleykum selam özelden yazdım hocam
    Merhaba, Mi5 beyaz renk için jdi panel değişimi lazım da. Fiyat ve adres bilgisi alıcaktım.
    Slm mi 6 için ekran koruyucu ve ince sert kılıf arıyorum. Elimdeki ekran koruyucu kenarlara tam kapatmıyor. Bilgi verirseniz sevinirim
    merhabalar, xiaomi mi 5s plus ekran tuz buz oldu. internetten sipariş vereceğim ama nasıl değiştireceğimi bilmiyorum. izmirdeyim. numara verseniz görüşmemiz mümkün müdür teşekkürler
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!