Yardım Mi6 donma, resetleme, kapanma sorunları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhaba,

Teli alali 2 hafta kadar oldu, aldığım günden bu yana yoğun kullanımda ekran donuyor ve bunu günde 4-5 kez yapıyor. Bazen şarjdan aldığımda cihazı kapanmış buluyorum.

Açılınca son uygulamalar hala gözüküyor halbuki kapatip açılınca son uygulamalarin gözükmemesi lazım. 9 guncellemesini henuz yuklemedim, BL açmak için onay bekliyorum ama wipe yapmama rağmen tel düzelmedi. 9 güncellemesi ile de düzelmezse servise vereceğim. Başına gelen var mı ya da çözüm bilen var mı?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Eğer aldığınız firma hala devam ediyor ise kötü yorum yapıp başka kullancıların mağdır duruma düşmesini engelleyebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Firma o kadar kötü ki ve internette araştırma yapılınca bu servise ait çok fazla olumsuz yorum, video, forum, resim vb. varken bu yöntemin çok etkili olacağını sanmıyorum. Delta serviS yazınca 1 tane olumlu yorum bulamıyorum zaten.

Şimdi mesela cihazın videolarını YouTube a koydum. Bu forum da mevcut. Heyete de başvurdum. Daha fazla bulaşmak ve sinirlerimi bozmak istemiyorum.

Oyla:

salesman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salesman
Cihazım
mi6
Konular
1
bende de aynı sorun vardı global kararlıda.eu roma geçiş yaptım onda da takılmalar devam etti fakat geçen çıkan 7.11.16 sürümünde olmadı.15 gündür kullanıyorum bi deneyin isterseniz.xiaomi eu multi 7.11.16 sürümü.

Oyla:

Asquin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Askin
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Dominikk
Merhaba, Bende de donmalar başlayınca forumda senin konuyu da görünce 1 haftadır denemeler yapıyorum.
1. olarak müzik programı yüklemiştim onu kaldırdım çünkü ana ekrana bildirimleri hatalı yolluyordu, ana ekrandaki play pause çalışmıyordu ama ekranı kullanmaya çalışıyordu, sizde de böyle bir uygulama olabilir.
2. olarak en önemlisi : telefon yazılımlarına ve sisteme güncelleme gelmiş bilgi verilmiyor; uygulamalara tek tek girip baktıgımda 2 yazılımında güncelleme vardı onlarda da ana ekrana ulaşıp bilgi ikonu açıktı. onları da güncelleyince 4 gündür donma yok. Bu sorunun ana ekrana bildirim verilememesinden kaynaklandıgını ve telefonun ekranını dondurduğunu düşünüyorum. Tabi gelen güncellemeyle düzelmişte olabilir.

Oyla:

caner.h.vural

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
mi 6
Konular
5
Dominikk
Merhaba, Bende de donmalar başlayınca forumda senin konuyu da görünce 1 haftadır denemeler yapıyorum.
1. olarak müzik programı yüklemiştim onu kaldırdım çünkü ana ekrana bildirimleri hatalı yolluyordu, ana ekrandaki play pause çalışmıyordu ama ekranı kullanmaya çalışıyordu, sizde de böyle bir uygulama olabilir.
2. olarak en önemlisi : telefon yazılımlarına ve sisteme güncelleme gelmiş bilgi verilmiyor; uygulamalara tek tek girip baktıgımda 2 yazılımında güncelleme vardı onlarda da ana ekrana ulaşıp bilgi ikonu açıktı. onları da güncelleyince 4 gündür donma yok. Bu sorunun ana ekrana bildirim verilememesinden kaynaklandıgını ve telefonun ekranını dondurduğunu düşünüyorum. Tabi gelen güncellemeyle düzelmişte olabilir.
Ne güncellemeler ne değişiklikler yaptım olmadı.

Oyla:

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Gelen güncellemelerle biraz daha azaldı donma sorunu ama yine de günde 2 3 kez donuyor ve yeniden başlat yapıyorum. Bölgeyi Hindistan yaptığımdan beri sanki daha stabil cihaz.
Eskiden ısınıyordu durduk yere şimdi geçti, şarj olurken kapanıyordu şimdi azaldı.
Şebeke kopmalarim hala devam ediyor ama onlarda azaldı, en azından aç kapa yapıp yoluma devam ediyorum. Cihazı çok seviyorum o yüzden böyle de olsa kullanmaya devam ediyorum. Belki de bu yüzden stabil çalışıyor olabileceğini düşünüyorum. İyimser olmak en güzeli, heyete verdim ben bekliyorum zaten.

Oyla:

YasinAcar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi6
Cihazım
Xiamio Mİ6
Konular
0
Gelen güncellemelerle biraz daha azaldı donma sorunu ama yine de günde 2 3 kez donuyor ve yeniden başlat yapıyorum. Bölgeyi Hindistan yaptığımdan beri sanki daha stabil cihaz.
Eskiden ısınıyordu durduk yere şimdi geçti, şarj olurken kapanıyordu şimdi azaldı.
Şebeke kopmalarim hala devam ediyor ama onlarda azaldı, en azından aç kapa yapıp yoluma devam ediyorum. Cihazı çok seviyorum o yüzden böyle de olsa kullanmaya devam ediyorum. Belki de bu yüzden stabil çalışıyor olabileceğini düşünüyorum. İyimser olmak en güzeli, heyete verdim ben bekliyorum zaten.

Hocam sonuç nedir bende de ilk olarak ekranın ortasında 1 cm kadar kesik vardı tırnak okuyordu fakat eti okumuyordu servise gönderdim göndermez olaydım çiziksiz cihazımın içine etmişler resmen baktım yine sorun aynı beta ya dönüştürdüm şuan iyi günde 1-2 kez donuyor gün içi donma yok akşam eve geçince yapıyor anlayamadım :) beta romun özellikleri daha iyi şimdilik kullanıyorum fakat fatura üzerime değil heyete versem sıkıntı çıkar mı ?

Oyla:

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Hocam sonuç nedir bende de ilk olarak ekranın ortasında 1 cm kadar kesik vardı tırnak okuyordu fakat eti okumuyordu servise gönderdim göndermez olaydım çiziksiz cihazımın içine etmişler resmen baktım yine sorun aynı beta ya dönüştürdüm şuan iyi günde 1-2 kez donuyor gün içi donma yok akşam eve geçince yapıyor anlayamadım :) beta romun özellikleri daha iyi şimdilik kullanıyorum fakat fatura üzerime değil heyete versem sıkıntı çıkar mı ?
3.kez servise gönderdim. 19 aralıktan bu yana bekliyorum. Donma olayı devam ediyordu verdiğimde ama asıl sıkıntı şebeke problemiydi. Aradılar ileri test için izin istediler.

Umarım düzelir ya da değişim vs çıkar

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

YasinAcar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi6
Cihazım
Xiamio Mİ6
Konular
0
3.kez servise gönderdim. 19 aralıktan bu yana bekliyorum. Donma olayı devam ediyordu verdiğimde ama asıl sıkıntı şebeke problemiydi. Aradılar ileri test için izin istediler.

Umarım düzelir ya da değişim vs çıkar

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1514889902,1514889856][/doublepost]İnşallah usta arkadaşlar tavsiyesi ile aldım fakat cihaz çok güzel gel gelelim bu sıkıntı olmasa

Oyla:

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Bugün Delta Servis aradı ve cihazın yenisi ile değiştirileceğini söyledi. Cumaya kadar prosedürü hallederiz dediler:) :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt