Uygulama YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu

serdal aktaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
merhaba,
Daha önce GB yi kullanıyordum fakat iletiler ancak uygulamayı açınca geliyordu ondan dolayı sildim. Yo yu yükledim mi5 de daha stabil çalışıyor. Sorum şu olacak arkadaşlar YOwhatsapp da GB gibi bir kişi çevrim içi olduğunda uyarı alabiliyor muyuz ?
alınabiliyorsa ayarı nerdedir ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
merhaba,
Daha önce GB yi kullanıyordum fakat iletiler ancak uygulamayı açınca geliyordu ondan dolayı sildim. Yo yu yükledim mi5 de daha stabil çalışıyor. Sorum şu olacak arkadaşlar YOwhatsapp da GB gibi bir kişi çevrim içi olduğunda uyarı alabiliyor muyuz ?
Otomatik olarak o bildirim aktif olarak gözüküyor ayarlarda ama bildirim almadım hiç. Yomods > Ana ekran > Modlar > 2.3.6 madde sekmesinde görebilirsiniz.

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

serdal aktaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Otomatik olarak o bildirim aktif olarak gözüküyor ayarlarda ama bildirim almadım hiç. Yomods > Ana ekran > Modlar > 2.3.6 madde sekmesinde görebilirsiniz.

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18
teşekkürler,
onu bende denedim ama malesef ya çalışmıyor yada yağtığım bir kısıtlama ona engel oluyor onu bulamadım

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Ben kendim taa Osm zamanından WhatsApp + kullanıyordum.. Ancak WhatsApp ile mahkemelik olup yüklü tazminat ödeyince projesine son vermek zorunda kalmıştı. Onun bıraktığı projeyi gb ekibi devraldı. Yavaş yavaş bugünlere getirdi.

Tercih noktasına değineceğim olursam, öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekli.. Verdiğim linklerde içerdikleri bütün özellikler tek tek yazılmış.. Ben şahsım olarak GBWa kullanıyorum.. Benim hanım YoWa kullanıyor..

Son olarak ben kendi verdiğim linkler dışında herhangi bir link kullanmanızı tavsiye etmem. Bazı art niyetli şahıslar sürüm numarasını yükseltip içine virüs enjekte edebiliyorlar.. GBWa nın şu an en son versiyonu 6.10 dur. Kendi duyurularına göre yakın zamanda 6.20 çıkacak ve daha fazla özelleştirme içerecek..

Hangisini seçerseniz seçin bi kere indirip yükledikten sonra, her güncelleme çıktığında sizi uyarıyor ve indirme linkine kendisi yönlendiriyor..
Hocam orijinal sitesi değil mi? Burada GBWhatsapp 6.40 var ben de bunu indirip yükledim. Yanlış olmasın?

Kadir 23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İyi
Cihazım
Mi 4
Konular
0
Arkadaşlar mi 4 en fazla kac android sürümünü aldı ya da 7.0 atan var mı?
Şimdiden teşekkürler..

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bir tecrübemi paylaşayım buna benzer bir whatsapp kullanıyordum eskiden whatsappdan gelen bir mesaj whatsapp ın sahte bir sürümünü kullanıyorsunuz mesajlarınız başkaları tarafından kayıt altına alınabilr falan filan ve bana 24 saatlik bir ceza vermişlerdi 24 saat boyunca orjinal whatsapp bile kullanamadım 24 saat boyunca cezalı oldugumdan dolayı

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
merhaba,
Sol üste üç noktadan - YoMods - 2 - 2.3 - 2.3.6 seçeneğini kapalı tutun - 2.3.7 bildirim sesi belirleyin.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
bir tecrübemi paylaşayım buna benzer bir whatsapp kullanıyordum eskiden whatsappdan gelen bir mesaj whatsapp ın sahte bir sürümünü kullanıyorsunuz mesajlarınız başkaları tarafından kayıt altına alınabilr falan filan ve bana 24 saatlik bir ceza vermişlerdi 24 saat boyunca orjinal whatsapp bile kullanamadım 24 saat boyunca cezalı oldugumdan dolayı
Whatsap plus tarafından sıkıntı olmuş olabilir hocam fakat paylaştıklarım adına öyle bir sorunla karşılaşmadım yahut öyle bir geri dönüşte bulunan olmadı..

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Whatsap plus tarafından sıkıntı olmuş olabilir hocam fakat paylaştıklarım adına öyle bir sorunla karşılaşmadım yahut öyle bir geri dönüşte bulunan olmadı..

aynen o zımbırtı pirinç e giderken evdeki bulgurdan oldum bir ara :)

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular