Uygulama YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Bi ara çok kullanıyordum gb whatsapp, konuştuğum kızı deli ederdim tik oyunlarıyla :D

xargrax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hocam orijinal sitesi değil mi? Burada GBWhatsapp 6.40 var ben de bunu indirip yükledim. Yanlış olmasın?

Hayır hocam o site güvenilir değil.. Gerçek sitesine

adresinden ulaşabilirsiniz..

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Hayır hocam o site güvenilir değil.. Gerçek sitesine

adresinden ulaşabilirsiniz..
Verdiğiniz siteye girdim. Arapça yazıyor. Gbwhatsapp başlığı birden fazla. Tarihler ise 2016 yı gösteriyor. Ayrıca whatsapp plus da var. Sizden rica etsek Gbwhatsapp ve yowhatsapp ın son sürümlerini apk olarak buraya yükler misiniz?

babareis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Verdiğiniz siteye girdim. Arapça yazıyor. Gbwhatsapp başlığı birden fazla. Tarihler ise 2016 yı gösteriyor. Ayrıca whatsapp plus da var. Sizden rica etsek Gbwhatsapp ve yowhatsapp ın son sürümlerini apk olarak buraya yükler misiniz?
Siz onun 2016 yazdığına bakmayın. Oradaki sürüm güncel. Bende kullanıyorum GBWhatsapp

xargrax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Arapça olması kadar normal bişey olamaz .. GBWa yıda Yowa yıda yapanlar zaten arap.. Sitedeki tarihler eski olabilir ama linkler güncel.. yinede son sürümlerin linklerini buraya ekliyorum..

GBWA:

YoWa:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
iki uygulamayıda bir yıldan fazladır kullanan biri olarak bende bir uyarıda bulunayım.. eğer gizlilik ayarlarından ikinci tiki gizle seçeneğini ayarlarsanız mesajlar size geç iletilir.. bunun dışında her iki uygulamada gayet stabil çalışıyor. ve her iki uygulamanın kendine özgü özelleştirme ayarları var.. biri diğerinden üstündür demek yanlış olur. ihtiyaca göre tercih etmek daha doğru olur. özelliklerini incelemek isteyenler için orjinal linklerini veriyorum..

GBWA+

Bunun daha fazla özelleştirilebilen moduda var ;)

YOWA+

Bunun da daha fazla özelleştirilebilen moduda var ;)

bu verdiğim linklerden istediğiniz bütün detaylara ulaşabilirsiniz..
hocam peki guvenilirlik konusunda ne dusunuyorsunuz uzun zamandir kullaniyorsunuz fikirlerinizi gercekten onem verecek soruyorum , diger konu 2 siyah tik iletildi tiki gec iletilmesine sebep oluyor degil mi blue tick te sorun yok veya online status writing falan kapatsak sorun olur mu bir de hangisini oneriyorsunuz bu uygulamalardan
[doublepost=1516737260,1516735215][/doublepost] virus total sonucu bu sekilde
[doublepost=1516738805][/doublepost]yowa ise boyle

edit: yo whatsappta hide online status ozelligi var mi acaba?

Son düzenleme:

xargrax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mi 6
Konular
1
hocam peki guvenilirlik konusunda ne dusunuyorsunuz uzun zamandir kullaniyorsunuz fikirlerinizi gercekten onem verecek soruyorum , diger konu 2 siyah tik iletildi tiki gec iletilmesine sebep oluyor degil mi blue tick te sorun yok veya online status writing falan kapatsak sorun olur mu bir de hangisini oneriyorsunuz bu uygulamalardan
[doublepost=1516737260,1516735215][/doublepost] virus total sonucu bu sekilde
[doublepost=1516738805][/doublepost]yowa ise boyle

edit: yo whatsappta hide online status ozelligi var mi acaba?
2. tiki kaldırırsan mesajlar sana geç iletilir ama mavi tik te bir problem yok.. kaldıki Yowa 7.20 sürümünde geç iletilme sorununu %90 Çözdüğünü söylüyor. bunun dışında kapattığın hiçbir özellik iki uygulamada da sorun teşkil etmiyor.

GBWa nın YoWa ya göre en büyük artısı (bana göre) istediğin mesajları gizleyip şifreleyebilmek ikincisi ise önceden tarih saat ve mesajı girip keyfine bakmak istediğin tarih ve saatte o mesajı kendi kendine gönderiyor..

YoWa nın GBWa ya göre en büyük artısı ise (bana göre) sen karşı tarafın mesajına cevap yazdıktan sonra mavi tikin karşıya gitmesi..

Bunların dışındada ayrıştıran özellikler mevcut ama bunlar bana göre en önemlileri..

Üst Alt