Çözüldü YouTube Vanced Sorunu

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Sevgili dostum öncelikle çabaların için teşekkür ederim. Lakin sorunun sebebi Chrome değil. Ve sen global rom kullanıyorsun ama forumda bir çok kişi custom rom kullanmakta yani chrome zaten yüklü olarak gelmiyor veya sonradan kullanıcı uygulaması olarak yüklendiği için devre dışı bırakmak gibi bir seçenek yok. Bu tip oturum açmaları "Android System Webview" isimli uygulama yapar. Bu uygulamaya gelen son güncellemeyi kaldırıp oturum açmayı denerseniz oturum açılır. Google sanırım Nisan sonu itibariyle microG girişini yasaklamak için böyle bir güvenlik önlemi aldı ne yazık ki. Yine de emeğin için teşekkürler. Bu çözümü sabitlerse yöneticiler iyi olur. Sevgiler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-11-04-00-12-342_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-05-11-04-00-12-342_com.miui.securitycenter.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 70

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Sevgili dostum öncelikle çabaların için teşekkür ederim. Lakin sorunun sebebi Chrome değil. Ve sen global rom kullanıyorsun ama forumda bir çok kişi custom rom kullanmakta yani chrome zaten yüklü olarak gelmiyor veya sonradan kullanıcı uygulaması olarak yüklendiği için devre dışı bırakmak gibi bir seçenek yok. Bu tip oturum açmaları "Android System Webview" isimli uygulama yapar. Bu uygulamaya gelen son güncellemeyi kaldırıp oturum açmayı denerseniz oturum açılır. Google sanırım Nisan sonu itibariyle microG girişini yasaklamak için böyle bir güvenlik önlemi aldı ne yazık ki. Yine de emeğin için teşekkürler. Bu çözümü sabitlerse yöneticiler iyi olur. Sevgiler.
Hocam dediklerinizi yaptım yine olmadı cihazım mi6 rom miuipro 9.4.25

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Cözüm buldum arkadaslae
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gmail hesabinizi girdiniz ve hesabi aktif etme aşamasinda takili kaldiysaniz burdan sorasini anlatiyorum; ayarlar/ uygulamalar/ chrome uygulamasina girin önbellek ve guncellemeyi silin ve chromeyi durdurun. sora youtube vancede girip gmail aktif edin işlem tamamdir :) sora chrome yi tekrar açip kullanmaya baslayabilirsiniz

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Cözüm buldum arkadaslae

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gmail hesabinizi girdiniz ve hesabi aktif etme aşamasinda takili kaldiysaniz burdan sorasini anlatiyorum; ayarlar/ uygulamalar/ chrome uygulamasina girin önbellek ve guncellemeyi silin ve chromeyi durdurun. sora youtube vancede girip gmail aktif edin işlem tamamdir :) sora chrome yi tekrar açip kullanmaya baslayabilirsiniz
Öncelikle çözümü çok öncesinden bulup ilk sayfaya yazdım yinede teşekkürler fakat artık böyle bir sorun kalmadı Vanced ekibi Microg i güncelledigi için artık yeni sürüm ile sorun yaşanmıyor iyi forumlar :)

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
YouTube vanced internet bağlantısı yok hatası veriyor. İnternet var diğer uygulamalar çalışıyor.

kLesiSy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir Kaya
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
1
Google Chrome ile bir alakası yok. Benim de başıma geldi bu olay hard reset attım telefona Vanced'ı kullanamaz oldum. Google'dan araştırınca bu konuya denk geldim, arkadaşların yönergelerini izledim sorun halloldu.
Chrome devredışı bırakmaya gerek yok, uygulamaları kontrol ettiğimde Android System Webview devredışıydı bende durmaya zorla dedim ve giriş yapıldı. Bu arada Chrome devre dışı bırakmamıştım.

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
MicroG olarak bu sürümü kullanırsanız google hesabınıza girerken sorun yaşamazsınız. Ben daha dün telefonu formatladıktan sonra kurdum.

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Allah rizasi için bi yardım edin verilerini silme guncellemeleri kaldirma hepsini denedim ama Microg kuruluyken vanced açmaya çalışırken bu hatayı alıyorum

java.lang.SecurityException: Not allowed to bind to service Intent { act=com.mgoogle.android.c2dm.intent.REGISTER pkg=com.mgoogle.android.gms }
at android.app.ContextImpl.bindServiceCommon(ContextImpl.java:1687)
at android.app.ContextImpl.bindService(ContextImpl.java:1622)
at android.content.ContextWrapper.bindService(ContextWrapper.java:708)
at qar.a(SourceFile:15)
at qar.b(SourceFile:16)
at anos.a(SourceFile:9)
at anqn.a(SourceFile:9)
at anqg.run(Unknown Source:5)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)

Üst Alt