Çözüldü YouTube Vanced Sorunu

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Bendede aynı sıkıntı oluyordu komple verileri temizleyip uygulamaları kaldırın baştan kurun düzelebilir (youtube ve microyu kaldırın)

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Bendede aynı sıkıntı oluyordu komple verileri temizleyip uygulamaları kaldırın baştan kurun düzelebilir (youtube ve microyu kaldırın)
Ne yaptıysam olmadı farklı farklı sürümler denedim yine olmadı YouTube Vanced düşük versiyonlarini yükleyim dedim yine olmadı ama YouTube Vanced ile alakalı değil bence microg ile alakalı onu da kaç kez silip yükledim yine aynı 2 farklı sürümü var zaten :?

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Ne yaptıysam olmadı farklı farklı sürümler denedim yine olmadı YouTube Vanced düşük versiyonlarini yükleyim dedim yine olmadı ama YouTube Vanced ile alakalı değil bence microg ile alakalı onu da kaç kez silip yükledim yine aynı 2 farklı sürümü var zaten :?
bende kullanıyorum sıkıntı yok şuan en son sürüm

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Ben 10.2.7 de kullanıyorum sorunsuz şekilde çalışıyor. 1 eski sürümü deneyin veya güncellenmesini bekleyin

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Ben 10.2.7 de kullanıyorum sorunsuz şekilde çalışıyor. 1 eski sürümü deneyin veya güncellenmesini bekleyin

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Size güncelleme gelmedi mi bana güncelleme geldi 10.3.2.0 oldu ve guncelledikten sonra microg çalışmaz oldu anlamadım gitti 10.2.7.0 varkende Android 9 du 10.3.2.0 sürümündede Android 9 normalde arayüz yazılımı nasıl etkileyebiliyor anlamış değilim android 10 olmuş olsa Microg i desteklemiyor demek ki derim ama öyle bir durumda söz konusu değil .. her sürümünü yükledim fakat olmadı var birşey ama hayırlısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar sizde de Android sistem wep devredışı mi gözüküyor Google Playe yazınca ben de devre dışı gözüküyor ben yapmadığım halde ve tıkladığımda etkileştirme yazmıyor bile belki bununla alakalı olabilir mi

Son düzenleme:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
SORUNU ÇÖZDÜM ARKADAŞLAR VE AYNİ SORUNU YAŞAYANLAR İCİN ÇÖZÜMÜ İLK SAYFADA PAYLAŞTIM İYİ FORUMLAR clap~~ Idea~~Idea~~ clap~~

moko55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH CAN
Cihazım
XİAOMİ Mİ MİX 3
Meslek
ÖĞRENCİ
Konular
0
chromu sildim olmadı herşeyi denedim chromun eski sürümünü kurdum oda olmadı olmuyor yaa
bence bu konu sadece micro g ile ilgili

Üst Alt