Çözüldü YouTube Vanced Sorunu

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar buradan video indiremiyormuyuz ücret istiyor

EnesAkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okuma
Cihazım
Xiaomi 6 X
Konular
0
Arkadaşlar YouTube Vanced uygulamasını uzun süredir kullanan birisiyim bugün gelen güncellemeden sonra telefona hard reset attım hiç sorun yok fakat YouTube Vanced i yüklendikten sonra microg de yükledim 2 farklı sürümünü de ama oturum açmadı aşşagıdaki resimdeki yerde kabul ediyorum dedikten sonra bağlanmıyor fark bir hotmail ve gmail hesabı ile denedim sonuç yine aynı neyden kaynaklı olabilir

--------- ÇÖZDÜM -------

ARKADAŞLAR ARAŞTIRMALARIM SONUCU OTURUM ACMA SORUNUNU GİDERDİM BENİM GİBİ SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLAR OLURSA YAPMASİ GEREKEN ŞEYLER
- AYARLARDAN CHROMEYİ DEVRE DIŞI BİRAKİP FABRİKA AYARLARİNA ÇEVİRİN
- GOOGLE PLAY mağazasına girip Android Sistem WebView Uygulamasında Kaldır Yazısına Tıklayın ( Eski Sürüme Dönmesi LAZIM ! )
- SONRASIN YOUTUBE VANCED UYGULAMASINDA OTURUMLARINIZI AÇABİLİRSİNİZ
- VE TEKRAT CHROME UYGULAMASINI GÜNCELLEYİP KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ

HAYIRLI OLSUN COK KAFAMA TAKILMIŞTI ÇÖZDÜM SONUNDA UMARİM BAŞKA ARKADAŞLARADA FAYDAM DOKUNUR yn~~

İYİ FORUMLAR hi~~;)

Arkadaşlar ben böyle denedim olmadı microg sürümü uyumusuz

i̇ndir microg for ogyt 0.2.4-105-gf289a13-dirty ücretsiz (android) zevk alıyorum |

Bunu indirin kurun arkadaşlar

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Arkadaşlar vanced sitesinden apks uzantılı dosyayı indirdim. SPelit apks installer uygulaması ile kurulabiliyormus . Ama Xiaomi note 8 pro da uygulama hata veriyor.vanced kurulmuyor.
Ne yapmam lazım?

gvnkc28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Paramedik
Konular
1
Arkadaşlar vanced sitesinden apks uzantılı dosyayı indirdim. SPelit apks installer uygulaması ile kurulabiliyormus . Ama Xiaomi note 8 pro da uygulama hata veriyor.vanced kurulmuyor.
Ne yapmam lazım?
Dostum aynı hatayı bende alıyodum. Youtube Vanced 14.21.54 sürümü sıkıntısız kuruluyor.

Tipix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android
Cihazım
Xiami.
Konular
5
Mi9 global kullaniyorum vancedin 14. ve 15. Surumlerini kurdum aciyor lakin is hesap eklemeye gelince microg 0.2.4 unde bilgilerimi girip onaylayinca ekran takili kaliyor 0.2.6 microg deyse vancedi hic acmiyor duduruldu hatasi aliyorm formdan cromun guncellemerini kaldirip dervre disi birakiyorum android wiev sistemi ayni sekilde devre disi birakiyorum ama hic yapamadim bilen biri varmidir?

Tipix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android
Cihazım
Xiami.
Konular
5
Mi9 global kullaniyorum vancedin 14. ve 15. Surumlerini kurdum aciyor lakin is hesap eklemeye gelince microg 0.2.4 unde bilgilerimi girip onaylayinca ekran takili kaliyor 0.2.6 microg deyse vancedi hic acmiyor duduruldu hatasi aliyorm formdan cromun guncellemerini kaldirip durdurmaya zorluyorum birakiyorum android wiev sistemi ayni sekilde durdurmaya zorluyorum ama hic yapamadim bilen biri varmidir?

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Sorunu kendi cihazımda çözdüm
1-)
Sitesinden son sürüm vanced ve micro g yi indiriyoruz.
2-)Play storeye sai yazıp indiriyoruz uygulamanın yönlendirmesini okuyup yapıyoruz ve açılınca indirdiğiniz vanced dosyasını gösteriyorsunuz bekliyorsunuz yükleniyor.
indirdiğimiz micro g apk yı kuruyoruz
3-)Vanced yüklenince açıp ayarlara giriyoruz En altta Vanced Ayarlari sekmesine giriyoruz.
4-)Notification settings kısmına dokunuyoruz.
5-)Açılan yerden account kısmına dokunup hesabımızı ekliyoruz.
(Sai installeri kaldırabilirsiniz)

Arkadaşlar buradan video indiremiyormuyuz ücret istiyor
Malesef vancedde indirme yapamıyoruz
buradan bu uygulamayı kurup indirme yapabilirsiniz

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
arkadaşlar en son sürüm youtube vanced i kurabilmek için APKs uygulamasında çalıştırması için xaoimi geliştiriçisinden en alt kısımdaki seçenegi deaktif etmeniz gerekiyor telefon yanımda değil şuan bakınca düzeltmesini yapacam :) apks installer uygulaması sadece xiaomide sadece sorun veriyor bildiğim kadarı ile

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
arkadaşlar en son sürüm youtube vanced i kurabilmek için APKs uygulamasında çalıştırması için xaoimi geliştiriçisinden en alt kısımdaki seçenegi deaktif etmeniz gerekiyor telefon yanımda değil şuan bakınca düzeltmesini yapacam :) apks installer uygulaması sadece xiaomide sadece sorun veriyor bildiğim kadarı ile
hangisi bu dediğin hocam? RevOS yükledim vanced kuramıyorum hata veriyor.

Üst Alt