Diğer Yorum Sizin

TÜRKBEYİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YUNUS
Cihazım
NOTE 10 LITE
Meslek
SAGLIKCI
Konular
12
ZENEX hocam bu forumda ve disarda kisiligine tam not verdigim bir dostum dur
yuz yuze gormesemde herseuine kefilim
bana guvenme ama zenex hocama guven
okadar isimiz oldu daha bi yanlisini yamugunu gormedim gorecegimide zannetmiyorum
iyiki varsin zenex

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Bu foruma üye olup da hala ''neci'' olduğumu bilmeyen, ''parada pulda gözüm yok'' diyen ve aynı zamanda ''Birde gönderdim diyelim ben nasıl güvenicem güveneceğim bi şey de yok'' diyerek cihazı çalarsan ben ne yapacağım demek isteyen ve kendisiyle çelişen bazı arkadaşlar var.

Sizlerden ricam benim ''neci'' olduğumu sizlerin anlatmanız. Üye olduğum günden beri hizmet ettiğim bu forumda birilerinin çıkıp bana böyle şeyler demesini hakaret kabul ediyorum. Şükür ki kimsenin cihazına bakacak kadar düşmedik ve eminim ki kimse bozuk bir cihazı da bakmaz.

Yorumlarınızı bekliyorum, herkese iyi haftasonları ve şimdiden hepinize teşekkürler...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ben Zenex i yaklasik iki yildir taniyorum tanismam sadece forumdan da degil tabiki Miuitürkiyenin Ankara bulusmasinda yuz yuze tanisikligimizda var kendisini evimde misafir ettim yine olsa yine ederim hani telefondan iyi anlar yazilim da ucurur falan falan degil mevzu ben piril piril bir universiteliden bahsediyorum guvenmeyebilirsiniz ama hakarete varacak konusmalarida kiniyorum.bu kardesiniz hem universite okuyup hemde harcligini cikartiyor sizin telefonunuza minnet edip bu sanal alemde edindigi itibari bir cirpida silecek kadarda degil.
Kardesim yolun acik olsun seni taniyan bilen biliyor bilmeyende nasilsa tercube edecek birgun ettiginden utanacak

Üst Alt