Yardım yetkili hesap yazılım yüklemesi fiyatları.

walat300

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
merhaba dun teledonumun yetkili hesapla yazılım yüklenmesi gerektiğini soylediler bunu ben kendim yapabilirmiyim yada bir telefoncuya götürdüğüm zman fiyat olarak ne kadar gibi bir miktar odeyeceğimi bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
merhaba dun teledonumun yetkili hesapla yazılım yüklenmesi gerektiğini soylediler bunu ben kendim yapabilirmiyim yada bir telefoncuya götürdüğüm zman fiyat olarak ne kadar gibi bir miktar odeyeceğimi bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim
250 TL gibi bir fiyat isteyeceklerdir hocam ve maalesef ki kendiniz yapamazsınız.

Oyla:

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
7 gün beklemeniz gerekmekte 7 günden sonra tekrar süre arttırırsa aşağıda verdiğim bağlantıdaki programı indirip China seçerek işlem yapabilirsiniz

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
arkadaş foruma bak yaaa kim ne yazarsa yazsın tüm cevaplar "zenex halleder" olmuş.. Ya tamam ustaya saygı duyuyorum da iyi ki zenex hocam sizin zamanınızda öğrenmeye kalkmamış bu işleri, yoksa hiç bir şeyi tamir etmeyi öğrenemezmiş.. Herkes araştırmayı bırakmış artık.. forumun adını da "Zenex e gönder halleder forum" olarak değiştirin bence...
Yetkili hesap lazım diyor arkadaş "yetkili".Biz forum üyelerinde yetkili hesap yok o yüzden yetkili hesabı olduğunu bildiğimiz birini etiketliyoruz. Zenex
Forumda onlarca ücretsiz rehberler var onlarca araç fayda beklemeden sunuluyor üyeler tarafından.

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Yetkili hesap lazım diyor arkadaş "yetkili".Biz forum üyelerinde yetkili hesap yok o yüzden yetkili hesabı olduğunu bildiğimiz birini etiketliyoruz. Zenex
Forumda onlarca ücretsiz rehberler var onlarca araç fayda beklemeden sunuluyor üyeler tarafından.
Hocama katiliyorum formda herkes elinden geldigince birseyler yapiyor. Ornegin dun note 8 proda yetkili hesabi atlayip teli kurtarma yontemi ile ilgi rehber paylasildi. Malesef bagzi durumlarda yetkili hesapla islem yapiliyor. Yapabileceginiz hicbir sey yok yetkili hesabiniz yoksa. Arastirirsiniz guvenebilirseniz kim ucuza yapiyorsa ona yaptirirsiniz.

Oyla:

Mustafa.dgn12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
hocam aynı sorun benim başımada geldi eğer cihaz çin versiyonsa 500 global versiyonsa 300 tl istiyorlar

Oyla:

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis