Yardım yetkili hesap yazılım yüklemesi fiyatları.

walat300

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
merhaba dun teledonumun yetkili hesapla yazılım yüklenmesi gerektiğini soylediler bunu ben kendim yapabilirmiyim yada bir telefoncuya götürdüğüm zman fiyat olarak ne kadar gibi bir miktar odeyeceğimi bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
7 gün beklemeniz gerekmekte 7 günden sonra tekrar süre arttırırsa aşağıda verdiğim bağlantıdaki programı indirip China seçerek işlem yapabilirsiniz

zaten bu programla yaptım bakalım hocam süre dolsun ozaman bakacagım olmadı bilen birine giderim yaptırırım keşke bu bekleme bir iki gün olsa yada bir kaç saat yedi gün nedir bazende daha uzun veriyor süreyi

Oyla:

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Hocama katiliyorum formda herkes elinden geldigince birseyler yapiyor. Ornegin dun note 8 proda yetkili hesabi atlayip teli kurtarma yontemi ile ilgi rehber paylasildi. Malesef bagzi durumlarda yetkili hesapla islem yapiliyor. Yapabileceginiz hicbir sey yok yetkili hesabiniz yoksa. Arastirirsiniz guvenebilirseniz kim ucuza yapiyorsa ona yaptirirsiniz.
Ben yaklaşık 2013 yılından beri miui kullanıyorum. Millet xiaomi nin ne olduğunu bilmezken discovery elite de miui v4-v5 portlayıp kullanırdım ve insanların xiaomi ye bu kadar yönelmelerinin en büyük sebeplerinden birisi, telefonların rahatça modlanabilmesiydi, çok daha fazla özelliği çok daha ucuza sunabilmesiydi... Ve xiaomi de bu kadar gözünü para ve hırs bürümüş saçma sapan bir markaya dönüşmemişti... O zamanlar miui türkiye diye bir site bile yoktu ortada... Farklı sitelerde xiaomi severler sorunlarını paylaşarak çözmeye çalışırlardı.. Eskiden paylaşım vardı.. O zaman çözümünü bilenler ""bana özelden ulaşın"" diyeceğine nasıl yapıldığını paylaşsın, detaylıca anlatsın, bunu yapmak için de yetkili hesap gerekiyor desin. Jtag sa Jtag, advanced modda edl ile flaş ise advanced flash... Yapabilen yapar, yapamayan yapamaz... Eskiden entegreden en zor yol çekme şekilleri bile paylaşılırdı... Millet entegre kalıplamayı bile bu forumlardan birbiriyle paylaşım yapa yapa öğrenirdi... Bu forumlar bunun için kurulmadı mı???

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cin modeli redmi note8imi brick ettigimde box ile cin romu atilip sonrada hindistan romu kuruldu ogrendigim kadariyla boxta kredi alinip kredi kullanarak rom atiliyormus. Bir rom yukleme islemi 4 kredi ve 1 kredi 1 dolar imis. Maliyet ortalama 30 tl hadi 70 tl de el emegi vb olsun 100 tl. Baska islemler yapiliyor mu bilmiyorum. Sadece yapilan islem bu ise 100 tllik bir islemin 250 tl(150 bile cok) olmamasi gerekiyor. Yaziktir valla dun arabanin egzozunu degistirdim 250 tl verdim zor mesaketli durumlarda alinan ucretlere birsey diyemem ama bir yetkili hesapla rom atma ne kadar zor olabilir acaba. Bir egzoz degisimi degil.

Oyla:

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
Cin modeli redmi note8imi brick ettigimde box ile cin romu atilip sonrada hindistan romu kuruldu ogrendigim kadariyla boxta kredi alinip kredi kullanarak rom atiliyormus. Bir rom yukleme islemi 4 kredi ve 1 kredi 1 dolar imis. Maliyet ortalama 30 tl hadi 70 tl de el emegi vb olsun 100 tl. Baska islemler yapiliyor mu bilmiyorum. Sadece yapilan islem bu ise 100 tllik bir islemin 250 tl(150 bile cok) olmamasi gerekiyor. Yaziktir valla dun arabanin egzozunu degistirdim 250 tl verdim zor mesaketli durumlarda alinan ucretlere birsey diyemem ama bir yetkili hesapla rom atma ne kadar zor olabilir acaba. Bir egzoz degisimi degil.
peki bahsettiğiniz box kaç para bilginiz var mı ? box bedavaya gelmiyor hem box ücreti var hem kredi ücreti var hem de emek var pahalı buluyorsanız boxu kendiniz satın alıp elinizdeki telefondandan 1 tane daha alacak kadar para harcayabilirsiniz ayrıca 1 kredi 1 dolar haklısınız ama maalesef 1 2 kredi yüklenmiyor en aşağı 10 kredi yüklenmek zorunda ayrıca bazı işlemlerde işlem başarılı olduğu halde cihazın açılmama riski de var bu durumda da kredi kesiyor para çöpe gidiyor yani sizden olmayan cihza için ücret de talep edilemez. kısaca box parası kredi parası emek + risk 250 tl bence çok da pahalı değilmiş hocam

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Tamam hocam da neden bu kadar tepkilisiniz bu durumlari bende biliyorum. Bende fazladan kredi icin para verdim telin modelini bilmedigimizden. O cihazin parasi 100 sene de mi cikiyor. Bir sure sonra kendini kurtariyor. 50tlye yetkili hesapla rom attirdim.

Oyla:

Yunus Bayram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.simit
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
7
Dediğine katılıyorum fakat şöyle bir durum var bu kredi kullanarak atılan romlar her zaman olmuyor. Önce krediyi çekiyor daha sonra internet üzerinden sunucuya(server) bağlanıp box veya pc'de gerekli işlem yapılıyor yani sunucu aktif olmadığı zaman ki bu zaman bazen çok uzun olabiliyor (günde bazen 3 bazen 5 saat aktif oluyormuş) o zaman o kredi yanmış oluyor bu sefer tekrardan 4 kredi daha alması gerekiyor. Önceden açık olup olmadığı teyit edemiyorlar diye biliyorum eğer o box yapımcısı yayınlamazsa. Tabi bu yabancı sitelerden okuduğum yanlışım olabilir. Bu sebeple fiyatı yüksek tuttuklarını zannediyorum. Tabi bu müşteriyi ilgilendirmemesi gerekiyor sonuçta tek atışta da olabilir 40 kredi kullanarak da. Yetkili hesap için ise piyasa göre fiyat biçtiklerini zannediyorum sonuçta umt box gibi kredi gerektirmiyor. Emeği de göz ardı etmemek gerekiyor, sonuçta herkesin yapabileceği iş değil. Velhasıl şu an piyasası 200 -300 civarı olabilir, bu fiyatların üstü komisyoncuların fiyatları. (800 TL fiyat mı olur?)
EDİT: Umt kredi vs uğraşmak hem zaman hem de para israfı olabilir,(1-2 saatlik iş 5 gün sürdü) tavsiyem yetkili hesabı olan kişiye yaptırmanız. Forumda kendi yetkili hesabı ile yapan arkadaşlar var. Eğer böyle bir olayla karşılaşırsanız önce onlara danışmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Foruma özel Dip fiyat garantisiyle iş yapıyoruz. İhtiyacı olan arkadaşlar ulaşabilirler. Yaptığımızın işinde arkasındayız sınırsız referansımız mevcut. Uzak bağlantı ile desteğimizde mevcut. Kargo ücreti & Kargo riskine girmiyorsunuz. 6gb ve üzeri ram'e sahip bilgisayar bulmanız yeterli gerisini bize bırakın.. Zaten üyelerimizden de fiyatlarımızın hesaplı olduğu ile ilgili sürekli geri dönüş alıyoruz. Her işin bir bedeli hakkı var ama hem Dinimize göre hem de Mantık kuralları çerçevesinde Ticarette eklenecek kar marjının bir sınırı var..

Oyla:

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Foruma özel Dip fiyat garantisiyle iş yapıyoruz. İhtiyacı olan arkadaşlar ulaşabilirler. Yaptığımızın işinde arkasındayız sınırsız referansımız mevcut. Uzak bağlantı ile desteğimizde mevcut. Kargo ücreti & Kargo riskine girmiyorsunuz. 6gb ve üzeri ram'e sahip bilgisayar bulmanız yeterli gerisini bize bırakın.. Zaten üyelerimizden de fiyatlarımızın hesaplı olduğu ile ilgili sürekli geri dönüş alıyoruz. Her işin bir bedeli hakkı var ama hem Dinimize göre hem de Mantık kuralları çerçevesinde Ticarette eklenecek kar marjının bir sınırı var..
kilit acılınca hocam uzaktan bağlanıp rom yükleme yapa bilirsiniz demi mi 11 cihazıma global cıkmamış galiba rom eu varmış bildigim

Oyla:
Üst Alt