Darkfire48

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Merhaba benim cihaza imei atıldı da telefoncudan teslim aldıktan sonra ben magisk manageri ne olduğunu bilmediğim için sildim. Aliexpress, Netflix gibi telefonun kendinden gelen bi uygulama sandım. Şimdi telefoncuya da sormaya çekiniyorum bilmeden niye elliyosun diyecek adam. Direk uygulamayı kaldırdım atılan imei gider mi? Ne yapmalıyım lütfen söyler misiniz
    R
    RMN9P
    Teşekkür ederim. Güncelleme yapmamamı söylemişti zaten. Ama bu programı sakın silme diye bişey demedi. Ben de telefonun kendinden gelen aliexpress Netflix gibi birşey sandım sildim. Adamda mı hata var bende mi anlamadım
    RyZENn
    RyZENn
    Telefonu açabildiniz mi
    R
    RMN9P
    RyZENn telefoncuya götürdüm 1 saatte hallettiler meğer o programı silmemem gerekiyormuş, ama o program telefonumda yine yok şuan, bilmiyorum nasıl
    4 custom rom 4 tane stock rom denedim fakat yine hala donmalar oluyor en son hindistan yükledim ve dün azaldı donmalar şu anda donmuyor mesela yaklaşık 10 saatir hiç donma yaşamadım ama bu tekrar nuksedebilir nedenini biliyor musunuz bir şey yapabilir miyiz
    Alihanaslanofficial
    Alihanaslanofficial
    Abi resmi not9s aldım gelen aramayı açınca ses gelmiyo hoperloru açınca geliyo ama telefonu kapatıp açınca duzeliyo hiç böyle bir şeye denk geldin mi yada bi bilgin varmı abi ya nedir bu şimdi ya
    Darkfire48
    Darkfire48
    Fastboot rom yükleyin düzelicektir
    Alihanaslanofficial
    Alihanaslanofficial
    Nerden yukliyim abi bilgisayarım yok özelden bilgi ber ya telefonu kiricam valla
    hocam mrhabalar mi 10 aldım 12 gb 256 fakat ilk aldıktan imei işlemi sonrasın ekranda kısa kısa dokunmatikte sorunlar oldu donuyor ekranı kapatıp acınca geri dönüyor ekran falan 3 4 gün sonra bu sorun gitti geçenlerde eu rom kurdum sonra tekrar hindistan roma döndüm şimdi tekrar aynı sorunlar başladı
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt