Soru Yeni bir MIUI Cihaz Almak İstiyorum. Önerileriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Öneriniz için teşekkürler artık karar verdim Max 2 için..
Aslında ben sizin Max 2 alacağınizi bildiğim için konuya biraz geç intikal ettim. Zira üstadın dostlari üzerinde ve tabiki de olumlu manada inanılmaz bir etkisi var. 8=)mm~~haha--
Sadece ( hocamın KRAL lakabıyla andığı) cihazınız hayırlı olsun demek istiyorum. İyi günlerde kullanın....clap~~

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Esasında sizin Mido konusunda hocama çok güzel desteğiniz olduğunu biliyorum ve size tekrardan teşekkür ederim

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Rica ederim hocam ne demek. Ağustos ayında idi cepten düşürülerek kaybettiğimiz bir Mido'muz vardı. Biraz da onun tecrübesi ile DOBERDEN hocama kolaylıkla yardımcı oldum. Elimizden ne gelirse desteğimiz eksik olmayacak inşallah..
Evet sevgili Kardeşim Üstat siz ve diğer Yönetimde olan arkadaşlar ne zaman sorun yaşasam herkese yardımcı oldukları gibi bana da oldunuz.Sağolun varolun..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet Üstat kardeşim diyorum çünkü gerçekten çak katkıları oldu sağolsun

Evet yaşlı delikanlılar bizim arada MİUİ ateşimizi yükseltiyor haklısınız...nod~~
Rica ederim hocam teşekkürler. Sizde sağolun varolun. :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Rica ederim hocam ne demek. Ağustos ayında idi cepten düşürülerek kaybettiğimiz bir Mido'muz vardı. Biraz da onun tecrübesi ile DOBERDEN hocama kolaylıkla yardımcı oldum. Elimizden ne gelirse desteğimiz eksik olmayacak inşallah..Rica ederim hocam teşekkürler. Sizde sağolun varolun. :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Belli bir süre daha acemilik sürecek Ancak bir ilkem vardır benden önce Bilgi ve donanım sahibi olanlarla asla polemik oluşturulacak ve ''Boynuz kulağı Geçer''sözünü karşı tarafa söyletecek konuma getirmem getirtmem.Ne zaman nerede ne yapılacağını ve durulacağını bilen biri oldum her zaman Bütün buradakı üyeler ve yönetimde olan arkadaşlar paylaşımlarında bana ve benim gibi Mıuı de acemi olanlara katkı veriyor sorunlara çözüm üretiyorsunuz..Yapılan her işte ve emekte ne olursa olsun konumu yaşı ne olursa olsun Yine İlkem ''Karşısında şapka çıkarır ve saygı ile selamlarım'' iyiki varsınız Selam Ve Sevgilerimle...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Aslında ben sizin Max 2 alacağınizi bildiğim için konuya biraz geç intikal ettim. Zira üstadın dostlari üzerinde ve tabiki de olumlu manada inanılmaz bir etkisi var. 8=)mm~~haha--
Sadece ( hocamın KRAL lakabıyla andığı) cihazınız hayırlı olsun demek istiyorum. İyi günlerde kullanın....clap~~
Vallahi de billahi de ben Max 2 alın demedim, bu sefer hiç bir yönlendirmem olmadı, suçsuzum, tamamen kendi Özgür iradesi ile almış olduğu bir karar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Desenize şarj aletinin yerini unutacaksınız giggle~~giggle~~
Hayırlı olsun hocam :)
Teşekkürler sağolun...

Vallahi de billahi de ben Max 2 alın demedim, bu sefer hiç bir yönlendirmem olmadı, suçsuzum, tamamen kendi Özgür iradesi ile almış olduğu bir karar

Evet gerçekten Üstatım bu konuda bana asla etkide bulunmadı.Sağolsun her zaman kendilerinden yararlanıyorum..Boşuna laf olsun diye değil gerçekten benim için Üstat ve Duayendir...

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Teşekkürler sağolun...

Evet gerçekten Üstatım bu konuda bana asla etkide bulunmadı.Sağolsun her zaman kendilerinden yararlanıyorum..Boşuna laf olsun diye değil gerçekten benim için Üstat ve Duayendir...
Hocam cihaz güzel, referans veren duayen, destek deseniz 7/24... Vallahi mı 6 ımdan memnun olmasam benim bile aklımı çelebilir.

Muhakkak öyledir sayın hocam.... Ne var ki görüş ve tavsiyelerin kimden geldiğine de bakmak lâzım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt