Soru Yeni bir MIUI Cihaz Almak İstiyorum. Önerileriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam cihaz güzel, referans veren duayen, destek deseniz 7/24... Vallahi mı 6 ımdan memnun olmasam benim bile aklımı çelebilir.

Muhakkak öyledir sayın hocam.... Ne var ki görüş ve tavsiyelerin kimden geldiğine de bakmak lâzım..
Evet katılıyorum..Madem bu Derya ya girdik.Onun için biraz daha farklı bir cihaz ile yol alıp kendimce yeterli olduğuna inandığım zaman her yıl yıllarca diğer markalarda yaptığım gibi bunda da yapmak isterim.Ancak şunu da gözardı etmemek lazım Bu derya da diğer Marka gibi(İOS) her yeni sürümde bir Jailbreak beklemek yok sadece doyumu yeni cihazla gidermek için malum marka alınıyordu..Belkide her yıl olmazda bunda 2 yılda bir almak olabilir tabiki Allah bizlere ömür verirse paylaşımınız için teşekkürler..

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Evet katılıyorum..Madem bu Derya ya girdik.Onun için biraz daha farklı bir cihaz ile yol alıp kendimce yeterli olduğuna inandığım zaman her yıl yıllarca diğer markalarda yaptığım gibi bunda da yapmak isterim.Ancak şunu da gözardı etmemek lazım Bu derya da diğer Marka gibi(İOS) her yeni sürümde bir Jailbreak beklemek yok sadece doyumu yeni cihazla gidermek için malum marka alınıyordu..Belkide her yıl olmazda bunda 2 yılda bir almak olabilir tabiki Allah bizlere ömür verirse paylaşımınız için teşekkürler..
Rica ederim. Tekrar hayırlı olsun. İyi günlerde kullanırsınız inşallah.....

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam cihaz güzel, referans veren duayen, destek deseniz 7/24... Vallahi mı 6 ımdan memnun olmasam benim bile aklımı çelebilir.
Değerli hocam, sizin şu an nedense Mi 6 dan aşırı derecede memnun olmanızdan dolayı, sizi şimdilik rahat bırakma pozisyonundayım, fark ettiyseniz....
ancak sadece Max 4 alana kadar..ki o zamana kadar köprünün altından çok sular akar ve bir de belki görürüz ki, siz kendiliğinizden doğru yolu bulursunuz İnşallah

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
2 yıldır mi5 32 gb miui beta kullanıyorum.Şu ana kadar şarj kablosu nedeniyle şarj sorunu yaşadım; şarj kablosunu değiştirince sorun kalmadı.Dün firmaların Cuma dolduruşuna gelip H.B.com’dan mi8 128 gb miui kararlı romlu telefon aldım.İki telefonu karşılaştırdığımda mi5 gerçekten fiyat perfonmans şampiyonu.Mi8’i incelediğimde 6,21 inch mi5 ile 1 cm fark ediyor.Çentik işi biraz insanı aldatıyor; ekrana bence hiç katkısı yok.Ayrıca mi8 sanal tuşları ekrandan çalıp yerleştirmiş ve 6,12 inch den reklamı yapıldığı kadar ekran büyüklüğünden bir şey kalmamış!Telefonun en alt kısmında 0,5 cmlik alan boş bırakılmış.Parmak okuyucunun arkada olması kullanışlı olmamış bence.Bu kararlı sürümde geri tuşu ve son kullanılan programlar tuşunun yerleri değiştirilemiyor;ilerde düzeltirler inşallah.Bunları tespit edince anladım ki mi5 telefonumu küçümsememeliyim.Mi5 kasası zayıf ama gerçekten zarif ve hafif bir telefon.Mi8 mi5 ten sonra bana oldukça ağır geldi (175 gr).Bütün bunların yanında tabii mi8 işlemci gücü,ram kapasitesi,hız,kamera perfonmansı,kasa sağlamlığı gibi yönlerden tartışmasız iyi bir telefon.Sonuç olarak ekran ebatı bende hayal kırıklığı yarattı.Tüm arkadaşlara selam ve sevgiler...

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Öneriniz için teşekkürler artık karar verdim Max 2 için..
Hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun,doğru karar vermişsiniz

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt