Çözüldü Yakinlık Sensörü Sorunu Çözümü

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Bu sorundan dolayı iade ettim telefonu daha kullanamadan geri verdim tekrar almak istiyorum tekrar aynı sorun olur diye tedirginim
Herhangi bir problem yok su anda sensorde guncelleme ile hic sapma yaşamadım

Onur1953

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur1953
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Bugün Xiaomi magazisindan tekrar aldım aynı sorun var dediğiniz ayarıda yaptım değişen bisey yok

gorkem0606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
görkem
Cihazım
redmi note 8
Konular
9
Zaten guncelleme ile düzeldi öncesinde de gayette etkili oldu teşekkürler gercekleri yüzümüze vurdugun icin hahaha .Zaten telefonla konusurken her turlu dik tutuyoruz normal kullanim olarak :)
benim düzelmedi hala güncelledim aynı allah cezasını versin iphoneden baska tel almam artık

oyatci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan YATCİ
Cihazım
OnePlus 7 PRO
Konular
9
herkese merhaba,

cihazın bl kilidini açtıktan sonra bu konu üzerine bir kaç deneme yaptım.Donanım testlerinde yakınlık sensörü tepki vermiyordu.Sürümüm 11.07 global'di.
cihaza mi flash ile 11.05 attım ama düzelme olmadı,(donanım testinden kontrol ettiğimde)

En son global 11.01 sürümünü indirip atınca sensör sorunsuz çalıştı.OTA'dan tekrar 11.05 yazılımına geçince sensör tekrar tepki vermemeye başlıyor.
Yaptığım testlere göre şuan için sorun 11.05 global yazılımında...

**Mi flash ile 11.01 global yazılım atıldıgında sorun çözülüyor..bilginize

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
11.0.8.0 sürümünü kullanıyorum dünden beri şimdilik iyi gibi ama bikaç güne ne olur bilemem

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Kardeşim sensör sorunu morunu yok bence, bizzat test ettim kendi telefonumda, sitede bir arkadaş "True Phone" isimli proğramı söyledi, gerçekden de indirdim kurdum, arama esnasında yada gelen çağrılarda hiç sensör sorunu yaşamadım, yani tamamen yazılımsal bi sıkıntı bu. Proğramı yükleyin test edin sizde. Google arama proğramının halt etmesi bu arıza, başka bişey değil.

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Kardeşim sensör sorunu morunu yok bence, bizzat test ettim kendi telefonumda, sitede bir arkadaş "True Phone" isimli proğramı söyledi, gerçekden de indirdim kurdum, arama esnasında yada gelen çağrılarda hiç sensör sorunu yaşamadım, yani tamamen yazılımsal bi sıkıntı bu. Proğramı yükleyin test edin sizde. Google arama proğramının halt etmesi bu arıza, başka bişey değil.
Daha önce bende çok defa söyledim bunu WhatsApp sesli aramada yapmıyor sadece normal aramda yapıyor lanet olası Google uygulamaları işte. Cumartesi günü 11.0.8.0 güncellemesi geldi o günden beri sorun yaşamadım

tosunothecat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
0
Yeni guncelleme ile çözüldü bu
Merhaba cihazı dün mi Store'dan aldım. Maalesef bu sorunu yaşıyorum yarın gidip iade edeceğim. Güncelleme gelmesine rağmen 11.0.8 sıfır cihazda bu sorunu yaşamak sıkıcı.

Üst Alt