Çözüldü Yakinlık Sensörü Sorunu Çözümü

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Arkadaşlar merhaba sensör sorunu çözüldü. Telefon ( arama yaptigimiz uygulamanin adı Telefon) uygulamasina girip uygulama bilgisinden sırasıyla bildirimler -devam eden cagrilar -önemlilik -yüksek secin ve cagrilarinizin keyfini sürün. Yorumlarınızı yazın ki kimde oldu kimde olmadı bilelim ben sorunumu boyle çozdum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-09-23-42-10-302_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-07-09-23-42-10-302_com.miui.securitycenter.jpg
    169,2 KB · Görüntüleme: 995
Son düzenleme:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam çözüm için teşekkürler. Bende sensör sorunu yok fakat şöyle bir durum var telefon yatay konumdayken sensör çalışmıyor. Eğik veya dik konumda sorun yok ama yatayda olmuyor nedendir bilinmez. Sizde böyle bir durum var mı?

nurullahoksuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
urul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Aynı sorunu yaşıyorum lakin dediğiniz ayarları bile bulamadım

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Aynı sorunu yaşıyorum lakin dediğiniz ayarları bile bulamadım
Arama yaptığınız telefon uygulamasina( adı Telefon ) basili uygulama bilgisine basın yada uygulamalardan bu uygulamayi bulun dediğim ayarlari yapin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çözüm için teşekkürler. Bende sensör sorunu yok fakat şöyle bir durum var telefon yatay konumdayken sensör çalışmıyor. Eğik veya dik konumda sorun yok ama yatayda olmuyor nedendir bilinmez. Sizde böyle bir durum var mı?
Yani uygulamaları mı döndürmüyor ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-09-23-42-10-302_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-07-09-23-42-10-302_com.miui.securitycenter.jpg
    169,2 KB · Görüntüleme: 835

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arama yaptığınız telefon uygulamasina( adı Telefon ) basili uygulama bilgisine basın yada uygulamalardan bu uygulamayi bulun dediğim ayarlari yapin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani uygulamaları mı döndürmüyor ?
hayır hocam. telefon görüşmesi yaparken telefonu masaya koyun ve elinizle test edin ekran kapanıyor mu kapanmıyor mu. ben yatarken telefonla konusuyorum o zaman fark ettım.

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
hayır hocam. telefon görüşmesi yaparken telefonu masaya koyun ve elinizle test edin ekran kapanıyor mu kapanmıyor mu. ben yatarken telefonla konusuyorum o zaman fark ettım.
Anladim ne demek istediginizi . O durum tamamen hareket ile ilgili birşey herhalde sensör durumu aktifken calisiyor kulağa yada nesneye goturmeyi algılayıp ekrani kapatiyor
Benimki de ayni. Hareketle ilgili bir durum herhalde konusmada asil amac kulaga götürürken ekrani karatmak. Pasiften aktife alinca çalışıyor sensör hareket edince

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Anladim ne demek istediginizi . O durum tamamen hareket ile ilgili birşey herhalde sensör durumu aktifken calisiyor kulağa yada nesneye goturmeyi algılayıp ekrani kapatiyor
Benimki de ayni. Hareketle ilgili bir durum herhalde konusmada asil amac kulaga götürürken ekrani karatmak. Pasiften aktife alinca çalışıyor sensör hareket edince
Teşekkürler. Hayırlı forumlar, iyi geceler hocam

kartaltello

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kartal
Konular
0
Yaptım ve oldu, eline emeğine sağlık kardeşim.

Üst Alt