Çözüldü Ya telefonu kıracağım yada satacağım İnstagram sorunu

• Konbuyu başlatan Mey
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 37
  • Görüntüleme 12K

Mey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6x
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu Rom 9.1.24
Telefon Modeli
Mi 6x
Bootloader Kilidi
Açık
Konu çözülmüştür bu mesaja bakınız:

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Bu konuyu affınıza sığınarak açıyorum Çünkü bazı arkadaşlar da açmışlar fakat bir sonuç alamamışlar. Artık öyle bir çileden çıktık ki
Tüm forumdaki yazılımcılar , yöneticiler , destekçiler ve bilgisi dahilinde olanların konuya vakıf kalmalarını rica ediyorum..
6 aydan beri mi6x kullanıyorum güzel kamerası instagramda bir türlü fps düşmeden görüntü kaybı olmadan resim ve hikaye atamıyorum. lütfen şu konuya bir bakalım
çünkü artık ya telefonu kıracağım yada satacağım. Tekrardan affınıza sığınıyorum Şimdiden herkeşe teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tunahan23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Google play den open kamera uygulamasını indirip,ayarlara girip video ayarlarında kodek değiştirip denermisin hocam. (hvec olanı seçelim.o işe yaramazsa 264 olanı)yabancı sitelerde bu yöntem çözüm olmuş.ayrıca yukarıda verdiğim linkteki instagram sürümünü kullanmakta fayda var.ayarları ekran resmiyle de desteklicem

Edit: söylediğim ayarlarla kendim denedim arada bariz kalite farkı var ve işe yaradı bu yöntem benim cihazda (poco f1 eu beta rom)open kamera ayarlarında video stabilizasyonu etkinleştirdim ayrıca video kalitesini 1080 hd 60 fps ayarladım.ayarları değiştirip ayarları yükseltip denemekte fayda var.işe yarıyor gerçekten

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende de poco f1 var fakat olmadı..

Oyla:

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba
YouTube da bu sorunu araştırın hatta youtuber ozan sihay var onu izlemenizi tavsiye ederim hiç bir zaman Instagram in kendi uygulamasindaki kamerayı kullanmayı tavsiye etmiyor bende 10T Pro kullanıyorum hiç bir zaman Instagram in kamerasından ne fotoğraf nede video çekmedim Google cam yada kendi kamera uygulamasından fotoğraf çekiyorum video da 8K çekiyorum çektiğim 8K video yu yardımcı programlar ile ( vn- capcut )vs ile Instagram algoritmasını uygun olarak donusturuyorum video yu izleyin ve uygulayın farkı göreceksin niz ios kadar olmasa da fotoğraf ve video kalitesi görüntüsu gayet iyilesecektir

Oyla:

Tunahan23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Merhaba
YouTube da bu sorunu araştırın hatta youtuber ozan sihay var onu izlemenizi tavsiye ederim hiç bir zaman Instagram in kendi uygulamasindaki kamerayı kullanmayı tavsiye etmiyor bende 10T Pro kullanıyorum hiç bir zaman Instagram in kamerasından ne fotoğraf nede video çekmedim Google cam yada kendi kamera uygulamasından fotoğraf çekiyorum video da 8K çekiyorum çektiğim 8K video yu yardımcı programlar ile ( vn- capcut )vs ile Instagram algoritmasını uygun olarak donusturuyorum video yu izleyin ve uygulayın farkı göreceksin niz ios kadar olmasa da fotoğraf ve video kalitesi görüntüsu gayet iyilesecektir
Gerçekten bu kadar eziyete bir story veya post için değmez ya. Artık en iyisi bu berbat telefonu değiştirmek olacak.. Milletin insta kamerasından çekip saniyede paylaştığı şeyi ben böyle yaparsam dalga geçerler valla. Oppo, xiaomi, Huawei falan adam akıllı yazılım olmadıkça ne kadar ucuz olursa olsun bi işe yaramıyor. Telefonun herşeyinden memnunum ama şu sosyal medyayı kullanamama işi moral bozuyor. Soğudum resmen. Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler

Oyla:

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Gerçekten bu kadar eziyete bir story veya post için değmez ya. Artık en iyisi bu berbat telefonu değiştirmek olacak.. Milletin insta kamerasından çekip saniyede paylaştığı şeyi ben böyle yaparsam dalga geçerler valla. Oppo, xiaomi, Huawei falan adam akıllı yazılım olmadıkça ne kadar ucuz olursa olsun bi işe yaramıyor. Telefonun herşeyinden memnunum ama şu sosyal medyayı kullanamama işi moral bozuyor. Soğudum resmen. Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler
Rica ederim fakat Instagram in kamerası ni kullanıp çekmeyin benim telefonumdan berbat çekiyor öyle akşam iPhone 11 in Instagram kamerasıni denicem bakalım birşey daha ekliyim eğer Instagram'da ticaret yapmıyorsanız durumunuzda el vermiyorsa değmez bence

Oyla:

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
konu başlığını görünce mühim bir şey var sandım clap~~clap~~clap~~