Yardım Xioami alıp pişman olmak

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Arkadaşlar Xioami Mi5 i aldigimdan beri dokunmatik sorunu yasiyormusum haberim yokmuş . İlk zamanlarda ekran koruyucusundan sanıyordum fakat onla da alakalı değilmiş . Ciddi bir dokunmatik sorunum var yazılımdan mıdır nedir artık duzeltemiyorum da beta sürümü kullanıyorum baştan beri her guncellemede aynı sorunu tekrarladi. Bu kadar kusursuz bir telefonmus gibi anlatmasin lütfen kimse artık. Sağolsun forumda yardimci olmaya çalışan oldu ama durum duzelmedi. Xioami alip almama tereddüdü olan almasin yorumlardaki gibi değil işler . DOKUNMATİK SORUNU BENİM GÖZÜMDEKİ XIAOMI yi bitirdi!

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zommo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tahsin
Cihazım
mıuı redmi 3
Konular
14
telefonları güzel herhangi bir sıkıntı yok benim tek sıkıntım neden diğer markalar gibi yazılım verince hepsini aynı anda vermiyor ve çin romda türkçe dil desteği vermiyor site site dolaş türkçe dil desteği olan romu bul tanınmış markalar bütün romlarda türkçe dil desteğini veriyor. insanlar bu romu güzel şu romu güzel diye diye telefonun anasını ağlatıyorlar bak iphone samsung lg gibi markalar tek rom çıkarıyorlar hepsinde türkçe dil var kullanıcılarını başka sitelerdeki romlarla uğraştımıyorlar .saygılar

Oyla:

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
telefonları güzel herhangi bir sıkıntı yok benim tek sıkıntım neden diğer markalar gibi yazılım verince hepsini aynı anda vermiyor ve çin romda türkçe dil desteği vermiyor site site dolaş türkçe dil desteği olan romu bul tanınmış markalar bütün romlarda türkçe dil desteğini veriyor. insanlar bu romu güzel şu romu güzel diye diye telefonun anasını ağlatıyorlar bak iphone samsung lg gibi markalar tek rom çıkarıyorlar hepsinde türkçe dil var kullanıcılarını başka sitelerdeki romlarla uğraştımıyorlar .saygılar
Çin romları, Çin'in Google ile olan anlaşmazlıkları yüzünden Google servisleri bulunmadığından ve Çinli kullanıcılara yönelik uygulama ve servisler barındırdığından sadece Çin'de kullanıma yönelik yapılıyorlar. Bu yüzden içinde Çince ve İngilizce'den başka dil bulunmasına gerek olmuyor.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Siz tebrik ediyorum...keşke herkes sizin gibi düşünse....insanlar F/P cihazı almalarına rağmen, beklentileri neden bu kadar yüksek oluyor, bir türlü anlayamıyorum
Arkadaşlar, telefonun eksiklerini söyleyelim de daha iyisini yapsınlar öyle değil mi. Parayı yoldan toplayan var mı bilmem ama ben toplamıyorum. He bu arada telefon parasını hak ediyor demişiz zaten.Keşke biz üretseydik te kendi ürünümüzü geliştirmek için tartışaydık. Burda elin malını kullanıyoruz, fanatiklik yapmanın manası yok. Telefonun eksi ve artılarını söyleyelim herkes kendi durumuna göre karar versin, alsın veya almasın. (ısırık elmayı da Allaha şükür alacak potansiyelimiz var, ama almam, alana da saygı duyarım, bakış açısı ...)

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
hehehehehehhe mi note 3 alın mi5 almayın sizde özelliklede garantili alın :D

Oyla:

cahitberkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit Berkay
Cihazım
Mi5Pro & Mi6
Konular
2
Ben telefonu kötü kullanmadım . Böyle bir durum söz konusu değil böyle bir bagdastirma benim durumum için yapamazsınız, doğrulugu olmaz .

Siz de Xiaomi almayın diye yorum yapamazsınız, doğruluğu olmaz. Mi 5 aldıysanız ZATEN Türkiye'de garantili satıyorlar geri gönderin sorun hallolsun. Bu forumda Xiaomi almayın demek çok saçma, antutu verileri varken hele sizin öyle demeniz komik

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Siz de Xiaomi almayın diye yorum yapamazsınız, doğruluğu olmaz. Mi 5 aldıysanız ZATEN Türkiye'de garantili satıyorlar geri gönderin sorun hallolsun. Bu forumda Xiaomi almayın demek çok saçma, antutu verileri varken hele sizin öyle demeniz komik
Xiaomi'ye garantili demek kadar komik değil ama sevgili kardeşim. Gönderdim 2 kez. Birincisinde 25 gun kaldı sorun tespit edilemedi deyip geri gönderildi. Geldiğinde bambaşka sorun ile geldi ikinciye gönderdim. 15 gün sonra yazılim güncellemesi ile geldi. Antutu çok güvenme derim. Ama telefon son derece tatmin edici, güzel yorumları hakkediyor ancak yüzde yüz garantisi yok sorun çıkabiliyor iste. Olan bana oldu bi dünya uğrastim, telefonunuz kaldım.

Oyla:

cahitberkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit Berkay
Cihazım
Mi5Pro & Mi6
Konular
2
Xiaomi'ye garantili demek kadar komik değil ama sevgili kardeşim. Gönderdim 2 kez. Birincisinde 25 gun kaldı sorun tespit edilemedi deyip geri gönderildi. Geldiğinde bambaşka sorun ile geldi ikinciye gönderdim. 15 gün sonra yazılim güncellemesi ile geldi. Antutu çok güvenme derim. Ama telefon son derece tatmin edici, güzel yorumları hakkediyor ancak yüzde yüz garantisi yok sorun çıkabiliyor iste. Olan bana oldu bi dünya uğrastim, telefonunuz kaldım.

Ben mi yanlış okumuştum bilmiyorum ama telefonu alalı yeni olmamış mıydı. Uygulama üzerinden n11 gibi vs başvurun belge alın, tüketici hakları gayet satıcının canına okuyarak işimizi hallediyor. Fatura vs vardır zaten. Sonuçta uygun fiyat ile 3,5-4 milyar verilen cihazlardan daha iyi performans alıyoruz. Bende 6 var yurtdışından alınma garanti falanda yok. Riske girdik aldık çünkü 5i çok beğendim, iPhone'a para gömecek kadar salak olamam dedim :) ama kötü olmuş keşke olmasaydı ama tüketici hakları bi dilekçe ile sizi korur

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Valla sizinkisi de gerçekten tam şanşsızlıkmış....geçmiş olsun...şu anda umarım her şey yolundadır?

Oyla:
Üst Alt