Yardım Xioami alıp pişman olmak

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Arkadaşlar Xioami Mi5 i aldigimdan beri dokunmatik sorunu yasiyormusum haberim yokmuş . İlk zamanlarda ekran koruyucusundan sanıyordum fakat onla da alakalı değilmiş . Ciddi bir dokunmatik sorunum var yazılımdan mıdır nedir artık duzeltemiyorum da beta sürümü kullanıyorum baştan beri her guncellemede aynı sorunu tekrarladi. Bu kadar kusursuz bir telefonmus gibi anlatmasin lütfen kimse artık. Sağolsun forumda yardimci olmaya çalışan oldu ama durum duzelmedi. Xioami alip almama tereddüdü olan almasin yorumlardaki gibi değil işler . DOKUNMATİK SORUNU BENİM GÖZÜMDEKİ XIAOMI yi bitirdi!

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caba1453

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selçuk caba
Cihazım
Mi5s
Konular
8
ben sahsen kac yildir kullaniyorum bagimlisi oldum ve 4 . 5s derken cinden 2 tane mi6 getirttim birini 2 aydir arkadasim kullaniyor muhtesem bir telefon tamamen sanssizligin hocam

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
valla ben aldım gayette memnunum. beni sony dısında cihazlar pek memnun etmez hatta sny bile memnun etmez bazı eksiklerinden dolayı ancak mi5s den memnunum denk gelirse plus alıp bendeki s i eşime vermeyi düşünüyorum.
ama sizin dokunmatik sorununu buzamana kadar anlamamıs olmanız enteresan geldi bana keske ekran koruyucuyu cıkartıp bir baksydınız inş. tr garantilidir cihaz gönderin garantiye çözsünler.

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
valla ben aldım gayette memnunum. beni sony dısında cihazlar pek memnun etmez hatta sny bile memnun etmez bazı eksiklerinden dolayı ancak mi5s den memnunum denk gelirse plus alıp bendeki s i eşime vermeyi düşünüyorum.
ama sizin dokunmatik sorununu buzamana kadar anlamamıs olmanız enteresan geldi bana keske ekran koruyucuyu cıkartıp bir baksydınız inş. tr garantilidir cihaz gönderin garantiye çözsünler.
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum zaten. Zar zor yazıyorum bunları yazarken bile şu dokunmatik sorunu olmasa hakikatten güzel telefon ama beni soguttu ne yalan söyleyeyim. Var evet TR ithalatci garantili gondemeyi düşünüyorum

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar Xioami Mi5 i aldigimdan beri dokunmatik sorunu yasiyormusum haberim yokmuş .
Çok Özür dilerim ama, İnsan Akıllı ve dokunmatik Özellikli bir Telefon alıpta, dokunmatik sorunu olduğunu anlamamasını anlayamıyorum...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum zaten. Zar zor yazıyorum bunları yazarken bile şu dokunmatik sorunu olmasa hakikatten güzel telefon ama beni soguttu ne yalan söyleyeyim. Var evet TR ithalatci garantili gondemeyi düşünüyorum

hocam direk gönder hiç ugrasma. cebinizdeyken eğilme ihtimalide olmus olabilir bence arka cebe koyduysanız yada dar pantolon giyiyorsanız mi5 i bende çok begeniyordum harika tasarımı var ama narin bi cihaz. malesef ki. tahminimde böyle bişey olmus olabilir diye düşünüyorum.

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Çok Özür dilerim ama, İnsan Akıllı ve dokunmatik Özellikli bir Telefon alıpta, dokunmatik sorunu olduğunu anlamamasını anlayamıyorum...

Sanırım yanlış anlasildim. Ekran koruyucusundan zannediyordum sorunun kaynağını. Alalı aylar olmadı birkaç haftadır kullanimdayim

Oyla:

Caba1453

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selçuk caba
Cihazım
Mi5s
Konular
8
hocam garantiliyse yapcagin sey cok basit kendini kasmadan direk ver servise . degisim olacaktir muhtemelen

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sanırım yanlış anlasildim. Ekran koruyucusundan zannediyordum sorunun kaynağını. Alalı aylar olmadı birkaç haftadır kullanimdayim

Daha önce HİÇ Ekran koruyuculu Telefon kullanmadınızmı?

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
hocam direk gönder hiç ugrasma. cebinizdeyken eğilme ihtimalide olmus olabilir bence arka cebe koyduysanız yada dar pantolon giyiyorsanız mi5 i bende çok begeniyordum harika tasarımı var ama narin bi cihaz. malesef ki. tahminimde böyle bişey olmus olabilir diye düşünüyorum.
Eğer o kadar kolay etmenlerle bu sıkıntı yaşatıyorsa zaten telefon falan uretmesinler. Yazılım ile alakalı sanırım problem fakat düzeltme imkanı da bulamadım

Oyla:
Üst Alt