Yardım Xioami alıp pişman olmak

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Arkadaşlar Xioami Mi5 i aldigimdan beri dokunmatik sorunu yasiyormusum haberim yokmuş . İlk zamanlarda ekran koruyucusundan sanıyordum fakat onla da alakalı değilmiş . Ciddi bir dokunmatik sorunum var yazılımdan mıdır nedir artık duzeltemiyorum da beta sürümü kullanıyorum baştan beri her guncellemede aynı sorunu tekrarladi. Bu kadar kusursuz bir telefonmus gibi anlatmasin lütfen kimse artık. Sağolsun forumda yardimci olmaya çalışan oldu ama durum duzelmedi. Xioami alip almama tereddüdü olan almasin yorumlardaki gibi değil işler . DOKUNMATİK SORUNU BENİM GÖZÜMDEKİ XIAOMI yi bitirdi!

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ykasalak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi Max
Konular
4
Eğer eğilme olmadı ise kesinlikle yazılımdan benimde aynı sorun vardı Android 7 guncelkemesi geldi bütün sorunlarim geçti ve kulaklık ses seyivesi de tamamen düzeldi

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

conteleno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Bende sorun vardı, stabil sürüm idi temiz bir beta kurulumu yaptım düzeldi. Bende ekran koruyucudan sanmıştım. Verilen cevaplar biraz aşırı olsa da şunu anlamak bilmek lazım elektronik işi şans işi. S8 çok iyi telefon pahalı eyvallah. Google'a s8 şikayet yazın, yüzde 99'u bir daha samsung mu tövbe yazmıştır.
Bunu deneyin olmaz ise ver hocam garantiye :)

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Bende sorun vardı, stabil sürüm idi temiz bir beta kurulumu yaptım düzeldi. Bende ekran koruyucudan sanmıştım. Verilen cevaplar biraz aşırı olsa da şunu anlamak bilmek lazım elektronik işi şans işi. S8 çok iyi telefon pahalı eyvallah. Google'a s8 şikayet yazın, yüzde 99'u bir daha samsung mu tövbe yazmıştır.
Ben marka telefon takıntısı olan birisi değilim gerçekten . Bir önceki telefonum Dark Evo P60. Telefon dediğiniz gibi şans işi katiliyorum. Yorumlarda çok polyanacilik oynanıyor ona istinaden yazdim . Xioami nin de demek ki kusurları var demek istedim. Ama sanırım yaşı küçük olan bazı forum kullanıcılari beni marka meraklısı vs olarak lanse etmeye çalıştı . Yaşadığım sorun hariç fevkalade bir telefon zaten bunu da belirttim. Şans bize gülmedi maalesef :) Samsung zaten almam ben noksanları çok belli bir marka

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine zaten temiz bir kurulum yapmıştım fakat fayda etmedi ..yine de teşekkürler dikkate alıp tavsiye verdiğiniz için sağolun

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın conteleno Üstadım, Arkadaş Şikayet edip, Xiaomi'yi kötüleyince, bende Espri olsun diye S8 dedim....
Elektronik İşinin Şans İşi olduğuna dair aynen katılıyorum...Şikayet konusuna gelince....
Bu Forumda bile, mesajların neredeyse yarısı, Kullanıcı bilinçsizliğinden kaynaklanan Şikayetlerden ve yakınmalardan oluşmakta.....

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Ben marka telefon takıntısı olan birisi değilim gerçekten . Bir önceki telefonum Dark Evo P60. Telefon dediğiniz gibi şans işi katiliyorum. Yorumlarda çok polyanacilik oynanıyor ona istinaden yazdim . Xioami nin de demek ki kusurları var demek istedim. Ama sanırım yaşı küçük olan bazı forum kullanıcılari beni marka meraklısı vs olarak lanse etmeye çalıştı . Yaşadığım sorun hariç fevkalade bir telefon zaten bunu da belirttim. Şans bize gülmedi maalesef :) Samsung zaten almam ben noksanları çok belli bir marka

burada yasi kucuk dediginiz ben varim diger arladas eger dogruysa buyuk benden bayaca benim yas 30 okadarda ufak birisi degilim bu lafinizi yanlis buluyorum ki ben size sorun olma ihtimali bi konuyu soyledim bunuda siz kendi kullanimizi tartip dusunerek cevap vermeniz gerekirdi ben sizi elestirmedim sorununuza yardimci olmaya calistim vereceginiz cevapda eger boyle bisey hic olmadi derseniz tecrubesiz olabileceginzi dusunerekden bir sonraki onerim servise gondermeniz yonunde olacakti ki sizden israrla ayni aksilikde cevaplar geliyor halen. benim yasim 30 kimya muhendisiyim ayni zamanda is guvenligi uzmaniyim. ctrlpda sitesinin yillarca yoneticiligini yaptim yillarca telefon tamir isleriyle ugrastim universite okurken yillarca telefon alip sattim telefon getirdim ticaretini yaptim. ben tecrubelerimden size sadece boyle bi kullaniminiz olduysa bundan dolayi olmus olabilir dedim ne marka fanligi ne polyannaciligi bu mesajinizi ve lafinizi geri iade almanizi oneriyorum size...

Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
burada yasi kucuk dediginiz ben varim diger arladas eger dogruysa buyuk benden bayaca benim yas 30 okadarda ufak birisi degilim bu lafinizi yanlis buluyorum ki ben size sorun olma ihtimali bi konuyu soyledim bunuda siz kendi kullanimizi tartip dusunerek cevap vermeniz gerekirdi ben sizi elestirmedim sorununuza yardimci olmaya calistim vereceginiz cevapda eger boyle bisey hic olmadi derseniz tecrubesiz olabileceginzi dusunerekden bir sonraki onerim servise gondermeniz yonunde olacakti ki sizden israrla ayni aksilikde cevaplar geliyor halen. benim yasim 30 kimya muhendisiyim ayni zamanda is guvenligi uzmaniyim. ctrlpda sitesinin yillarca yoneticiligini yaptim yillarca telefon tamir isleriyle ugrastim universite okurken yillarca telefon alip sattim telefon getirdim ticaretini yaptim. ben tecrubelerimden size sadece boyle bi kullaniminiz olduysa bundan dolayi olmus olabilir dedim ne marka fanligi ne polyannaciligi bu mesajinizi ve lafinizi geri iade almanizi oneriyorum size...
Size ben başka bir cevap vermiştim. Sanırım gözünüzden kaçtı . Yardımcı olmak istediginizi gördükten sonra başka şekilde cevap verdim. Diğer arkadaş sıra dışı melankolik sayılabilecek şeyler yazdı anlamak mümkün değildi. Kusurumuz olduysa affola yazmıştım , tekrarlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: m35
Oyla:

emrahengin92

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
11
Sayın conteleno Üstadım, Arkadaş Şikayet edip, Xiaomi'yi kötüleyince, bende Espri olsun diye S8 dedim....
Elektronik İşinin Şans İşi olduğuna dair aynen katılıyorum...Şikayet konusuna gelince....
Bu Forumda bile, mesajların neredeyse yarısı, Kullanıcı bilinçsizliğinden kaynaklanan Şikayetlerden ve yakınmalardan oluşmakta.....

Siz çok farklı bir yere çektiniz beni hedef haline getirmeye calistiniz. Benimseyecegim bişey değildi. Sanırım ezber şeyler dönüyor arada beni de başka kişilerle karıştirdiniz. On yarginızı yenin derim bu konuda.

• Beğen
Tepkiler: MHG
Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, istemeden de olsa, Kalp kırdıysam, Özürlerimin kabulunu rica eder ve herkese İyi Bayramlar dilerim

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt