Sohbet Xiaomi'nin Unuttuğu Telefon

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Anladım, bir sorun olursa artık bizde bu yola başvururuz hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah sorun çıkmaz hocam sonu hayırlı bile olsa biraz uğraştırıyor Apple'cı bir arkadaşım "biz ayfoncuyuz oğlum bize yenisini verirler hohuhuhı' yapıyordu bana, ona karşı Xiaomi yi hep savunurdum. Onun yanında küçük düşmediğime daha çok sevindim bu iade işinden sonra.
[doublepost=1524084603,1524084513][/doublepost]
Acaba bendemi telefonu iade edip Mi Note 3'e felan geçsem Xiaomi uzunca bi süre optimizasyona çare bulamayacak gibi.
Valla hocam uğraşıp iade edebilirseniz ne mutlu, biraz meşakkatli bir mesele. Mi note 3'ü ben gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Acaba bendemi telefonu iade edip Mi Note 3'e felan geçsem Xiaomi uzunca bi süre optimizasyona çare bulamayacak gibi.
1 hafta sabredin derim.Gelecek guncellemeden umutlu degilim.Ama yinede beklemek lazim

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
1 hafta sabredin derim.Gelecek guncellemeden umutlu degilim.Ama yinede beklemek lazim

Gelecek güncellemenin optimizasyona yararı olacağını hiç sanmıyorum hocam. Optimizasyon odaklı değil hataları düzeltmeye odaklı yapıyorlar güncellemeleri. Kamera kalitesinde bile ilerleme kaydedemediler.

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Gelecek güncellemenin optimizasyona yararı olacağını hiç sanmıyorum hocam. Optimizasyon odaklı değil hataları düzeltmeye odaklı yapıyorlar güncellemeleri. Kamera kalitesinde bile ilerleme kaydedemediler.
Kameranin cozumu hicbi xiaomi modeli icin yok.mi note 3 alsanizda ayni kamera uygulamasi.Kamera uygulamasi iyi degil.bu yuzden gcam kullaniyorum ben.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
İade edebilmek için belli bir süre sınırı vardır diye düşünüyorum.
Alındığı günden sonraki 2 ay içinde gibi.
Ben mi 5s imi seviyorum. :)
Bide şu 9.5 adam gibi bişe çıksada.
Uzun süre rahat rahat kullansak.

Bloodin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Han
Cihazım
Note 4
Konular
2
Ohooo siz unutulan telefon görmemişsiniz, ben Redmi Pro kullanıyorum, resmen üvey evlat muamelesi var MTK işlemcisi yüzünden, zaten 4000 ma batarya 1 günü bile çıkarmıyor doğru düzgün... MTK mı? Bir daha asla...

Türkiye'ye gelirse ya Mi Mix 2S ya da Xiaomi Black Shark alacağım, yetti valla, MIUI'den inanılmaz memnunum ama telefon resmen unutuldu, Mi EU rom da olmasa kimse yüzümüze bakmayacak...

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Ohooo siz unutulan telefon görmemişsiniz, ben Redmi Pro kullanıyorum, resmen üvey evlat muamelesi var MTK işlemcisi yüzünden, zaten 4000 ma batarya 1 günü bile çıkarmıyor doğru düzgün... MTK mı? Bir daha asla...

Türkiye'ye gelirse ya Mi Mix 2S ya da Xiaomi Black Shark alacağım, yetti valla, MIUI'den inanılmaz memnunum ama telefon resmen unutuldu, Mi EU rom da olmasa kimse yüzümüze bakmayacak...
Mtk olmasindan dolayi normal bence

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
pubg aşırı kasıyor lanet olsun
Arkadaşımın mi5s inde ve benim mi note 3 de yaptığımız cpu z kontrolünde pubg de mi 5s in 4 çekirdeğinden ikisinin mışıl mışıl uyuduğunu gördük(çekirdekler gereksizce çalışmaz tamam ama bunlar ne yapsak ne etsek de çalışmıyor) sorunu önceden bana mesaj yolu ile ulaşmış olan bir xiaomi destek ekibi görevlisine bildirdik ne olur bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-04-27-18-50-01-895_com.whatsapp.png
    Screenshot_2018-04-27-18-50-01-895_com.whatsapp.png
    655,6 KB · Görüntüleme: 33

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşımın mi5s inde ve benim mi note 3 de yaptığımız cpu z kontrolünde pubg de mi 5s in 4 çekirdeğinden ikisinin mışıl mışıl uyuduğunu gördük(çekirdekler gereksizce çalışmaz tamam ama bunlar ne yapsak ne etsek de çalışmıyor) sorunu önceden bana mesaj yolu ile ulaşmış olan bir xiaomi destek ekibi görevlisine bildirdik ne olur bilmiyorum.
çalışıyor sadece miui 9 dan ve android 7 den kaynaklı göstermiyor, telefon kapatıp açın ekranı hiç kapatmayın bir de öyle bakın

Üst Alt