Sohbet Xiaomi'nin Unuttuğu Telefon

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
" data-source="post: 266261" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
çalışıyor sadece miui 9 dan ve android 7 den kaynaklı göstermiyor, telefon kapatıp açın ekranı hiç kapatmayın bir de öyle bakın
Bende 4 gün öncesine kadar hiç kafaya takıp bakmamıştım. Geçenlerde bi abim sordu kontrol ettim bir kaç programla kiminde uyuyor kiminde çalışıyor gösteriyor bende kafam bulanmasin dedim ve konuyu kapattım

MI 5s Epic 9.5.2.0 Stabil

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bende 4 gün öncesine kadar hiç kafaya takıp bakmamıştım. Geçenlerde bi abim sordu kontrol ettim bir kaç programla kiminde uyuyor kiminde çalışıyor gösteriyor bende kafam bulanmasin dedim ve konuyu kapattım

cihazı root atıp farklı programla baktığınızda 4 çekirdeğin de çalıştığını görürsünüz

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
" data-source="post: 266264" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
cihazı root atıp farklı programla baktığınızda 4 çekirdeğin de çalıştığını görürsünüz
Zaten rootlu dediğim gibi bazıları gösteriyor bazıları göstermiyor pek kafayada takmıyorum

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Zaten rootlu dediğim gibi bazıları gösteriyor bazıları göstermiyor pek kafayada takmıyorum

Aynen öyle hocam, benim de pek umrumda olmuyor, ama yanımda s7 ile aynı oyunu oynayan arkadaşı izledim ne kasma ne donma mis gibi de görüntü kalitesi.

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
" data-source="post: 266286" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Aynen öyle hocam, benim de pek umrumda olmuyor, ama yanımda s7 ile aynı oyunu oynayan arkadaşı izledim ne kasma ne donma mis gibi de görüntü kalitesi.
Belkide oyun oynamadığım için takmıyor olabilirim

ororakaru

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bülent
Cihazım
lg
Konular
2
iyi pazarlar,mi 5s 4/128 var bende de.eu beta rom 8.4.19 kullanıyorum,ben de de iki çekirdek aktif diğer ikisi uykuda,global beta rom 8.4.19 merak ettim ve onu kurdum çekirdeklerin dördü de aktifti.ancak telefon ağırlamıştı ve internete yavaş bağlanıp sayfaları gec açıyordu ve temalar çince olup tema yükleyemiyordum .ama ne zaman baksam çekirdeklerin dördü de aktifti.ancak yeniden eu beta ya geçtim yukardaki nedenlerden dolayı ve hala çekirdeklerin hala ikisi aktif diğerleri uykuda ama oyun oynarken video izlerken ya da nette gezinirken hertha gi bir kasma ya da yavaşlama söz konusu değil,saygılar

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

ororakaru

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bülent
Cihazım
lg
Konular
2
Yine ben,eu beta 8.4.26 yi yükledim.dort cekirdekte aktif görünüyor, şimdilik.. saygılar

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt