Sohbet Xiaomi'nin Unuttuğu Telefon

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi5s sahiplerine şiddetle global beta tavsiye ederim. Api2 açık. Google pixel camera yı rootsuz yükleme olanağı var.
[doublepost=1523562256,1523562237][/doublepost]Ayrıca stabilden daha dengeli ve hatasız.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Xiaominin yazılım ekibi kötü değil. Ama çok tatil yapıyorlar :)
Xiaomi'nin bence en büyük hatası kararlı rom çıkarma konusunda problemliler. 1.5 yıldır kullanıyorum daha Kararlı Romun Beta Romdan daha kararlı çalıştığını görmedim. Bu saçmalık yüzünden rom manyağı oluyoruz. :)
Xiaomi kullanan tanıdıklarımın hepsi custom rom kullanıyor. Öyle android sevdalısı kurcalamayı sevdiklerinden de değil bence daha kararlı çalıştığı için.
Birde, bence xiaomi miui yazılımı çok kullanışlı fakat donanımın hakkını vermiyor. Örneğin kağıt üzerinde Google pixel ve mi 5s aynı ama yan yana koy her açıdan 4 le çarpar pixel mi5s' i.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Xiaominin yazılım ekibi kötü değil. Ama çok tatil yapıyorlar :)
Xiaomi'nin bence en büyük hatası kararlı rom çıkarma konusunda problemliler. 1.5 yıldır kullanıyorum daha Kararlı Romun Beta Romdan daha kararlı çalıştığını görmedim. Bu saçmalık yüzünden rom manyağı oluyoruz. :)
Xiaomi kullanan tanıdıklarımın hepsi custom rom kullanıyor. Öyle android sevdalısı kurcalamayı sevdiklerinden de değil bence daha kararlı çalıştığı için.
Birde, bence xiaomi miui yazılımı çok kullanışlı fakat donanımın hakkını vermiyor. Örneğin kağıt üzerinde Google pixel ve mi 5s aynı ama yan yana koy her açıdan 4 le çarpar pixel mi5s' i.
Ne güzel hocam her Xiaomi kullanıcısı Xiaomi sayesinde Android konusunda kendini geliştiriyor. Rom root twrp işleriyle uğraşa uğraşa

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
mi note 3 en başta diye sizi aldatmasın, cihaz çıkalı aylar oldu daha 1 global güncelleme aldı global beta hiç çıkmadı. note 4 kadar değeri yok demekki.
Note 4 2017 yılında Hindistanda en çok satılan telefon oldu. Xiaominin şu ana kadar en çok sattığı telefondan biri ve alan herkes memnun kalıyor. Tabi ki oldukça stabil bir telefon. Kronik sorunu zaten yok. Bu yüzden sanırım note 4 kullanıcılarını hep ön planda tutup daha çok ilgi gösteriyorlar hocam :)

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Başlarim miui romuna.Miui arayuzinde bu telefon harcaniyor.Aosp yukleyin rahat edin.Sp821 etkisini daha yeni fark ediyorum.
[doublepost=1523563529,1523563473][/doublepost]Dun miuipro denedim.Bugun geri dondum.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Ne güzel hocam her Xiaomi kullanıcısı Xiaomi sayesinde Android konusunda kendini geliştiriyor. Rom root twrp işleriyle uğraşa uğraşa
O konuda haklısın :)
Xiaomi kullananlar zaten androidi her türlü evirip çeviriyorlar :)
Ben root atamazdım önceden, Şimdi ohoooo :)
Xiaomi sağolsun.

ororakaru

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bülent
Cihazım
lg
Konular
2
eu beta rom kullanıyorum,an itibari ile güncelleme geldi.sadece improved system stability and performance yazıyor..önceki yüklü sürüm 8.3.29, bunda ise bir şey yazmıyor.yüklüyorum
[doublepost=1523590265,1523582254][/doublepost]8.4.12 sürümü. ayrıca bluetooth often disconnects when playing music(04-03) sorunu çözülmüş.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Note 4 2017 yılında Hindistanda en çok satılan telefon oldu. Xiaominin şu ana kadar en çok sattığı telefondan biri ve alan herkes memnun kalıyor. Tabi ki oldukça stabil bir telefon. Kronik sorunu zaten yok. Bu yüzden sanırım note 4 kullanıcılarını hep ön planda tutup daha çok ilgi gösteriyorlar hocam :)
ucuz modeller her zaman daha fazla satar redmi note 3 de en çok satanlardandi o zaman hiç amiral gemi falan almayalım herkes redmi alsin? :)

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Redmi Note 4 e Miui 9.5.8 kararlı rom geliyor ama biz halen 9.5.1 kararlı romu bekliyoruz şu an telefon alma durumum yok ilk fırsatta zaten değiştireceğim.

Üst Alt