Soru Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 kullanıcıları kimler?

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilindiği üzere Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 ve gün geçtikçe bu muhteşem cihazı kullananlar çoğalmakta....Haziran 2017 den bu yana bir çok kullanıcı ile forumdaki yazışmalar vasıtası ile tanışma şerefine nail olduk, kimileri kendilerini belli etmedi, kimileri sadece sorunlarına çare arayıp, bulduktan sonra görünmez oldu, bazıları başka cihaz edindiler, bazıları ise forumda oldukça aktif, ki bu beni ziyadesi ile sevindirmektedir....
Şu an itibari ile bildiklerim dahilinde 158 kişiyiz....

5pinn,AGT,ahmetkavsitli,alieyup250,allusunlu,alperkaynak,altunkeser,Arap,aRiSe,Arkines,axis,ayaz_ll,
aydindamla78,aydn_m,Aykut Küçükkaya,azizbedir,bahiii,BaraCuda,bardar77,Berkayeskici,Betuleroglu,
Bilinmezlik,Billy,BirakGelsin1,Blackmy,bluedor,Boreas76,borspack,Bubu13,burhan0660,byislamoglu,
caglarakgll,canturk16,Cemal1987,cemal3180,cinaryal,civanmertt14,cohci52,Conqueror7,Crowley,
csehzadem,dagliokkes,damn2u,Darkutok,ddeddedde,dgnsnm,dıbı dıb tıs,dilekemir,Diriliş,driqt,efekcr,
elifednah,emirefek,emrahreis123,emrekaragol6,ercanozn,eren15935,ergenekon34,Erkki,erolcolak,
ertcey,fallco,farukeski,fatihpc,FeaRLesS,ferdif,fozsak,freeman,fuatdundarr,gentleman,ghostier44,
golgeee,halikjk,Halil Bey,hanatan,Hasan Emin,haso0201,hayfi,hed-pe,Help64,Hugo__mboy,huseyndurak,
ibrahimengin,ibrahimibo2,irfancan,isokapo,kadir_gumuscu,karadayi,kemal_30,kemal31,Keremaydin,
leonidas22,lerispo,Lithium87,LoneWalkerXD,Mahtan,Maksimus,marslan81,mayalcin,Melinyel,Mertdu,
MKrays,Mneron44,mogun,mucahaydin,Muratalper55,Muratgunes,muslee,mustafaarda,myxiaomi,namekrronn,Nazlı,olmayanadam333,onurandac10,OnurSözen,PesimistEP-5,pishman,Psychopose,quixman,
qwaszxc,resneli,Savas AYDIN,Saydo27,seco.can.can,Sedatgmstkn,Selimoglu79,semih3434,senol39,
serhatcatal1121,serkankalkan07,sevimliapo,SeyfoKopuz,Skywalker1907,SLCKGKBYRK,Soldier10,
sulocanx,suvaribey,tanerer,TaNGo,team1903,TheLara,TheRosguest,tupcuremzi,
ua_mustafa_20,ulnaradiuss,WriteMortagel,Xiaomici,Yagiz,ycrour,yemreoktn,Yetmişsekiz,Yılmaz46,Ysf21,yucelkas,zazamam1,zekmob,zigibanda

Kimler hala burada ve hangi romu kullanmakta, kimler BL kilidini açtı ve haftalık güncellemeri deniyor ve kim benim gibi Hasta? Bilmek güzel olurdu....8=)wasntme~~

Bu arada Xiaomi Kernel kodlarını da yayınladı, Custom Rom'lar en yakın zamanda gelir İnşallah

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Küçük Beye vereceksiniz sanıyordum

Abi ben cepte zor taşıyorum, ona daha küçük bir şey alıcam, yoksa kesin ekranını kırar.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hologram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Arkadaşlar bende 5s den max 2 ye geçmek istiyorum aslında mi note 3 ve max 2 arasındayım. Mi note 3 işlemcisi ve rami çok iyi, max 2 ekranı ve pili çok iyi arada 400-500 gibi bi fark var. Bildiğiniz kronik sorunları lütfen yazar mısınız :)

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Arkadaşlar bende 5s den max 2 ye geçmek istiyorum aslında mi note 3 ve max 2 arasındayım. Mi note 3 işlemcisi ve rami çok iyi, max 2 ekranı ve pili çok iyi arada 400-500 gibi bi fark var. Bildiğiniz kronik sorunları lütfen yazar mısınız :)
Kamera ve hiz istiyorsaniz mi note 3 yok sadece buyuk ekran olsun pil sorunum olmasin mi max 2. 2 modelinde kronik sorununu duymadim.mi note 3 kullanicisi olarak ekrani gozume kucuk gelmeye basladi gibi yeni cikacak mi max 3 unde ozellikleri cok iyi degil anca mi max 4 u beklerim bende.

Oyla:

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Ben de varum

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Mi 6 ve mi mix kullanan biri olarak söylüyorum birkaç gün önce mi max 2 ye geçtim iyikide geçmişim yine olsa yine mi max alırdım gerçkten fevkalade bir cihaz alacak arkadaşlar gözü kapalı alabilir

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi 6 ve mi mix kullanan biri olarak söylüyorum birkaç gün önce mi max 2 ye geçtim iyikide geçmişim yine olsa yine mi max alırdım gerçkten fevkalade bir cihaz alacak arkadaşlar gözü kapalı alabilir
Lütfen öyle demeyelim, Mi6 ve Mi Mix Xiaomi'nin amiral gemileriydi....
Max 2 ise orta/alt segmente olan bir cihaz ve bana göre Xiaomi'lerin Kral'ı....
ancak kullanmayan ne benim dediğimi bilir, ne de neden böyle dediğimi anlayabilir....

Oyla:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Lütfen öyle demeyelim, Mi6 ve Mi Mix Xiaomi'nin amiral gemileriydi....
Max 2 ise orta/alt segmente olan bir cihaz ve bana göre Xiaomi'lerin Kral'ı....
ancak kullanmayan ne benim dediğimi bilir, nede neden böyle dediğimi anlayabilir....

Valla benimde gönlümde Mi Max 3 var üstadım...
Umarım aranıza kabul edersiniz (:

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Estağfurullah hocam, o nasıl söz öyle, başımızın üstünde yeriniz var...her zaman....zaten benden önce Sayın saliharda hocam alacak ve Max 3 ile ilgili istatistikleri o tutacak ve konuları da bizzat kendileri açacak, kendisine bu konuda oldukça güvenmekteyim...
Ben emekli olup, torun severken,kenardan takip edeceğim İnşallah

Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Estağfurullah hocam, o nasıl söz öyle, başımızın üstünde yeriniz var...her zaman....zaten benden önce Sayın saliharda hocam alacak ve Max 3 ile ilgili istatistikleri o tutacak ve konuları da bizzat kendileri açacak, kendisine bu konuda oldukça güvenmekteyim...
Ben emekli olup, torun severken,kenardan takip edeceğim İnşallah

Elimden geldiğince size destek olurum ama gitmenize ne gönlüm el verir, nede sizin gibi konular açabilirim. Siz yaşayan efsanesiniz. Aramızdan ayrılmak gibi düşünceyi zihninizden lütfen çıkartın.

Kabul etmek ne demek siz hayırlısıyla alın bol bol sohbet ederiz :) Skorpi hocamızı hemde rahatsız ederiz. Öyle kolay emeklilik yok :)

Oyla:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ya ben; Mi Max 3'ü sırf samimiyetinizden alacağım... Büyük ekran sevmezdim, siz sevdirdiniz bana. Daha hiç görmedim bile.
Sadece kafamda canlanan ;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İyi ki varsınız, emeklilik de yok bu arada (:
Torununuz olmak isterim ki ben ♥ Skorpi

Oyla:
Üst Alt