Soru Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 kullanıcıları kimler?

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilindiği üzere Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 ve gün geçtikçe bu muhteşem cihazı kullananlar çoğalmakta....Haziran 2017 den bu yana bir çok kullanıcı ile forumdaki yazışmalar vasıtası ile tanışma şerefine nail olduk, kimileri kendilerini belli etmedi, kimileri sadece sorunlarına çare arayıp, bulduktan sonra görünmez oldu, bazıları başka cihaz edindiler, bazıları ise forumda oldukça aktif, ki bu beni ziyadesi ile sevindirmektedir....
Şu an itibari ile bildiklerim dahilinde 158 kişiyiz....

5pinn,AGT,ahmetkavsitli,alieyup250,allusunlu,alperkaynak,altunkeser,Arap,aRiSe,Arkines,axis,ayaz_ll,
aydindamla78,aydn_m,Aykut Küçükkaya,azizbedir,bahiii,BaraCuda,bardar77,Berkayeskici,Betuleroglu,
Bilinmezlik,Billy,BirakGelsin1,Blackmy,bluedor,Boreas76,borspack,Bubu13,burhan0660,byislamoglu,
caglarakgll,canturk16,Cemal1987,cemal3180,cinaryal,civanmertt14,cohci52,Conqueror7,Crowley,
csehzadem,dagliokkes,damn2u,Darkutok,ddeddedde,dgnsnm,dıbı dıb tıs,dilekemir,Diriliş,driqt,efekcr,
elifednah,emirefek,emrahreis123,emrekaragol6,ercanozn,eren15935,ergenekon34,Erkki,erolcolak,
ertcey,fallco,farukeski,fatihpc,FeaRLesS,ferdif,fozsak,freeman,fuatdundarr,gentleman,ghostier44,
golgeee,halikjk,Halil Bey,hanatan,Hasan Emin,haso0201,hayfi,hed-pe,Help64,Hugo__mboy,huseyndurak,
ibrahimengin,ibrahimibo2,irfancan,isokapo,kadir_gumuscu,karadayi,kemal_30,kemal31,Keremaydin,
leonidas22,lerispo,Lithium87,LoneWalkerXD,Mahtan,Maksimus,marslan81,mayalcin,Melinyel,Mertdu,
MKrays,Mneron44,mogun,mucahaydin,Muratalper55,Muratgunes,muslee,mustafaarda,myxiaomi,namekrronn,Nazlı,olmayanadam333,onurandac10,OnurSözen,PesimistEP-5,pishman,Psychopose,quixman,
qwaszxc,resneli,Savas AYDIN,Saydo27,seco.can.can,Sedatgmstkn,Selimoglu79,semih3434,senol39,
serhatcatal1121,serkankalkan07,sevimliapo,SeyfoKopuz,Skywalker1907,SLCKGKBYRK,Soldier10,
sulocanx,suvaribey,tanerer,TaNGo,team1903,TheLara,TheRosguest,tupcuremzi,
ua_mustafa_20,ulnaradiuss,WriteMortagel,Xiaomici,Yagiz,ycrour,yemreoktn,Yetmişsekiz,Yılmaz46,Ysf21,yucelkas,zazamam1,zekmob,zigibanda

Kimler hala burada ve hangi romu kullanmakta, kimler BL kilidini açtı ve haftalık güncellemeri deniyor ve kim benim gibi Hasta? Bilmek güzel olurdu....8=)wasntme~~

Bu arada Xiaomi Kernel kodlarını da yayınladı, Custom Rom'lar en yakın zamanda gelir İnşallah

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam mrb.Bende globe romu tavsiyeniz üzere denedim.Fakat roottan dolayı kaldirmak zorunda kaldim.Rom builderdan root disable indiriyorum.Ama yinede rootlu kuruluyor.su uygulamasi kurulmuyor ama eset cihazin rootlu diye uyariyor.Rootlu kurup su uzerinden unroot ediyorum yine ayni.Cozemedim bir türlü.Warmidir tavsiyeniz?
Hocam isterseniz bir daha deneyin....bu sefer romu kurmadan önce TWRP de advanced den file managere girip, oradaki supersu ve varsa magisk felan silin ve daha sonra romu kurun....

[doublepost=1515576606,1515576487][/doublepost]
@KARAER Adlı üyeden bahsediyor arkadaş

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KARAER kardeşimiz abi...
Bence almasın, almadan bu kadar sorun oluyorsa, aldıktan sonra yandık demektir....haha--haha--haha--

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Hocam isterseniz bir daha deneyin....bu sefer romu kurmadan önce TWRP de advanced den file managere girip, oradaki supersu ve varsa magisk felan silin ve daha sonra romu kurun....

[doublepost=1515576606,1515576487][/doublepost]

Bence almasın, almadan bu kadar sorun oluyorsa, aldıktan sonra yandık demektir....haha--haha--haha--

Şimdi root disable olarak indirdim.Zip in içine baktim rootla alakalı hiçbirsey yok.Romu kurdum yine de rootlu olarak kuruldu.Sanirim romun img dosyalarinin içine falan atmişlar root yetkilerini.Amaç ne onu anlamadımsmirk~~Neyse yapacak bisey yok.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Şimdi root disable olarak indirdim.Zip in içine baktim rootla alakalı hiçbirsey yok.Romu kurdum yine de rootlu olarak kuruldu.Sanirim romun img dosyalarinin içine falan atmişlar root yetkilerini.Amaç ne onu anlamadımsmirk~~Neyse yapacak bisey yok.
Gerçekten çok enteresan bir durum, olay gittikçe Alfred Hitchcock filmlerindeki gizeme dönüşmeye başlıyor....Cuma günü dediğim gibi bende rootsuz yüklemeyi deneyeceğim, bakalım neler olacak8=)haha--haha--

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Gerçekten çok enteresan bir durum, olay gittikçe Alfred Hitchcock filmlerindeki gizeme dönüşmeye başlıyor....Cuma günü dediğim gibi bende rootsuz yüklemeyi deneyeceğim, bakalım neler olacak8=)haha--haha--

13.cuma diyorsunuz yani:D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Tüh be, 13 ü mü oluyor? O zaman o gün uzak mı dursak acaba bu tür işlerden hocam?haha--haha--haha--

Yok hocam 12si.Siz cuma diyince ole bi film vardı o aklima geldi.Denemelere dewamgiggle~~

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Panossia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Panossia
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Ben de max 2 kullanicisiyim açıkçası sadece forumdaki başlıkları takip ediyorum arada Skorpi hocam. Bu arada telefon geldiğinde kurulu olan global kararlı rom duruyor 9.0.3.0 kurcalarsam içinden cikamayacagimi düşündüğümden bl kilidi farklı romlar falan çok uğraşmıyorum :) herkese hayırlı forumlar..

Oyla:

Yılmaz46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
İyi forumlar. Bir hafta önce kervana katıldım. Telefonu aldığım gibi kullanıyorum miui 9u dahi kurmadım . Önce denemek istedim. Şu an performans ve şarj süresinden çok memnunum. 12-13saat ekran süresi alıyorum. O yüzden yükseltmedim. Oreo ile birlikte 9a yükseltmeyi düşünüyorum. Sizin gibi room,beta,Globe falan o işlere hiç girmedim Bu haliyle her konuda cidden yeterli geliyo bana. Saygılar

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İyi forumlar. Bir hafta önce kervana katıldım. Telefonu aldığım gibi kullanıyorum miui 9u dahi kurmadım . Önce denemek istedim. Şu an performans ve şarj süresinden çok memnunum. 12-13saat ekran süresi alıyorum. O yüzden yükseltmedim. Oreo ile birlikte 9a yükseltmeyi düşünüyorum. Sizin gibi room,beta,Globe falan o işlere hiç girmedim Bu haliyle her konuda cidden yeterli geliyo bana. Saygılar
Sizede iyi forumlar... En iyisini yapmışsınız, keşke bende yapabilsem, ancak malumunuz olduğu üzere, maalesef Hasta'yım

Oyla:
Üst Alt