Soru Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 kullanıcıları kimler?

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilindiği üzere Xiaomi'nin Kral'ı Mi Max 2 ve gün geçtikçe bu muhteşem cihazı kullananlar çoğalmakta....Haziran 2017 den bu yana bir çok kullanıcı ile forumdaki yazışmalar vasıtası ile tanışma şerefine nail olduk, kimileri kendilerini belli etmedi, kimileri sadece sorunlarına çare arayıp, bulduktan sonra görünmez oldu, bazıları başka cihaz edindiler, bazıları ise forumda oldukça aktif, ki bu beni ziyadesi ile sevindirmektedir....
Şu an itibari ile bildiklerim dahilinde 158 kişiyiz....

5pinn,AGT,ahmetkavsitli,alieyup250,allusunlu,alperkaynak,altunkeser,Arap,aRiSe,Arkines,axis,ayaz_ll,
aydindamla78,aydn_m,Aykut Küçükkaya,azizbedir,bahiii,BaraCuda,bardar77,Berkayeskici,Betuleroglu,
Bilinmezlik,Billy,BirakGelsin1,Blackmy,bluedor,Boreas76,borspack,Bubu13,burhan0660,byislamoglu,
caglarakgll,canturk16,Cemal1987,cemal3180,cinaryal,civanmertt14,cohci52,Conqueror7,Crowley,
csehzadem,dagliokkes,damn2u,Darkutok,ddeddedde,dgnsnm,dıbı dıb tıs,dilekemir,Diriliş,driqt,efekcr,
elifednah,emirefek,emrahreis123,emrekaragol6,ercanozn,eren15935,ergenekon34,Erkki,erolcolak,
ertcey,fallco,farukeski,fatihpc,FeaRLesS,ferdif,fozsak,freeman,fuatdundarr,gentleman,ghostier44,
golgeee,halikjk,Halil Bey,hanatan,Hasan Emin,haso0201,hayfi,hed-pe,Help64,Hugo__mboy,huseyndurak,
ibrahimengin,ibrahimibo2,irfancan,isokapo,kadir_gumuscu,karadayi,kemal_30,kemal31,Keremaydin,
leonidas22,lerispo,Lithium87,LoneWalkerXD,Mahtan,Maksimus,marslan81,mayalcin,Melinyel,Mertdu,
MKrays,Mneron44,mogun,mucahaydin,Muratalper55,Muratgunes,muslee,mustafaarda,myxiaomi,namekrronn,Nazlı,olmayanadam333,onurandac10,OnurSözen,PesimistEP-5,pishman,Psychopose,quixman,
qwaszxc,resneli,Savas AYDIN,Saydo27,seco.can.can,Sedatgmstkn,Selimoglu79,semih3434,senol39,
serhatcatal1121,serkankalkan07,sevimliapo,SeyfoKopuz,Skywalker1907,SLCKGKBYRK,Soldier10,
sulocanx,suvaribey,tanerer,TaNGo,team1903,TheLara,TheRosguest,tupcuremzi,
ua_mustafa_20,ulnaradiuss,WriteMortagel,Xiaomici,Yagiz,ycrour,yemreoktn,Yetmişsekiz,Yılmaz46,Ysf21,yucelkas,zazamam1,zekmob,zigibanda

Kimler hala burada ve hangi romu kullanmakta, kimler BL kilidini açtı ve haftalık güncellemeri deniyor ve kim benim gibi Hasta? Bilmek güzel olurdu....8=)wasntme~~

Bu arada Xiaomi Kernel kodlarını da yayınladı, Custom Rom'lar en yakın zamanda gelir İnşallah

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

Sedatgmstkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
ben globe rom ile yoluma devam ediyorum herkese tavsiye ederim ne sarj sıkıntım var ne donma kasma var üstelik yüz tanima efsane calisiyor az isikli ortamda bile

Ben rom atarsam telefon fabrika ayarlarına döner gibi sıfırlanıyor mu

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam mrb.Bende globe romu tavsiyeniz üzere denedim.Fakat roottan dolayı kaldirmak zorunda kaldim.Rom builderdan root disable indiriyorum.Ama yinede rootlu kuruluyor.su uygulamasi kurulmuyor ama eset cihazin rootlu diye uyariyor.Rootlu kurup su uzerinden unroot ediyorum yine ayni.Cozemedim bir türlü.Warmidir tavsiyeniz?
Bunu geçen gün birisi daha söyledi, ben bu hafta kendim rootsuz indirip duruma bakacağım, belki de rom da bir hata vardı veya hala var

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bunu geçen gün birisi daha söyledi, ben bu hafta kendim rootsuz indirip duruma bakacağım, belki de rom da bir hata vardı veya hala var

Hayır hocam romlarda sıkıntı yok sorun cihazın ana sistem dosyalarına root un kurulmuş olması siz istediğiniz kadar full wipe olmaz o iş tek çare ana sistemden temizlemek o islemde cihazi hard brick edebilir

Oyla:

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Bende alacağım yakın zamanda benide ekleyebilirsiniz.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayır hocam romlarda sıkıntı yok sorun cihazın ana sistem dosyalarına root un kurulmuş olması siz istediğiniz kadar full wipe olmaz o iş tek çare ana sistemden temizlemek o islemde cihazi hard brick edebilir
Bu durumda Full Wipe'in hiç bir geçerliliği yok ve kurduğumuz tüm romlar bu durumda ana sistem üzerine mi kuruluyor diyorsunuz?
Vay anasını, bende bir şeyler biliyorum sanıyordum bugüne kadar, demekki boşa geçmiş androidli yıllarımız.....

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bu durumda Full Wipe'in hiç bir geçerliliği yok ve kurduğumuz tüm romlar bu durumda ana sistem üzerine mi kuruluyor diyorsunuz?
Vay anasını, bende bir şeyler biliyorum sanıyordum bugüne kadar, demekki boşa geçmiş androidli yıllarımız.....

Estağfurullah üstadım... Tarama uygulamaları kelimeye yöneliktir, Eklediğim ss deki Supersu klasörünü buluyor tarama uygulamaları bu yüzden rootlu olmasa bile hata veriyor. Bu arada Lineage Os tan selamlar hepinize.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ana sistem dosyasından kastınız nedir? Root magisk veya supersu fark etmeksizin boot dosyasına kurulur. Supersu flashlarken görürsünüz boot image düzenler. Siz full wipe yapıp romda supersu veya magisk olmayan bir rom kurduğunuzda cihazınızda root olamaz. Hard brick edebilir dediğiniz işlemi de anlamadım. Siz herşeyi karıştırmışsınız bence, en güzeli bir fastboot rom çakın temizlenin :)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım