İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

• Konbuyu başlatan kozmoz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 123
  • Görüntüleme 76K

GokhanKrmllar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Arkadaşlar, bende daha önceden görüyordum bilgisayarda. Şimdi göremiyorum fakat şöyle bir sıkıntım var telefonu bağlayınca ne bilgisayar ne telefon hiç tepki vermiyor. Bende USB hata ayıklamayı aktif edip. USB yapılandırmasını MTP yaptım. Aygıt yöneticisinde yaprak kımıldamıyor cihazı bağlayınca. Başka bilgisayarda da denedim sonuç aynı. Telefon eskiden ne yapayım diye tepki veriyordu.

caredon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdave
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Sorun bende de devam ediyor. Redmi Note 3 Pro kullanıyorum. USB hata ayıklama aktif. MTP dosya transferi aktif. Bilgisayarda hiçbir şekilde aygıt yöneticisinde ünlem yok. wpdmtp.inf dosyası da bir işe yaramadı. Daha önce görüyordu pc telefonu birden görmez oldu. Başka bilgisayarda denemedim başka bilgisayarda olabiliyor olsa dahi bu bilgisayarda neden olmuyor onu anlamak istiyorum.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bazı durumlarda telefonu bilgisayara bağladığında
Windows Gezginini açtığında Telefon İsmi Gözüküyor, Ancak pasif durumda oluyor.

O an Bildirime mesaj geliyor, gelen mesaj tıklanıp Dosya Transferi seçeneğini aktif edince Windows Gezgininde içeriğini göre ve üzerinde işlem yapma da aktif oluyor.

GokhanKrmllar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Arkadaşlar, bende daha önceden görüyordum bilgisayarda. Şimdi göremiyorum fakat şöyle bir sıkıntım var telefonu bağlayınca ne bilgisayar ne telefon hiç tepki vermiyor. Bende USB hata ayıklamayı aktif edip. USB yapılandırmasını MTP yaptım. Aygıt yöneticisinde yaprak kımıldamıyor cihazı bağlayınca. Başka bilgisayarda da denedim sonuç aynı. Telefon eskiden ne yapayım diye tepki veriyordu.
Sorun bende de devam ediyor. Redmi Note 3 Pro kullanıyorum. USB hata ayıklama aktif. MTP dosya transferi aktif. Bilgisayarda hiçbir şekilde aygıt yöneticisinde ünlem yok. wpdmtp.inf dosyası da bir işe yaramadı. Daha önce görüyordu pc telefonu birden görmez oldu. Başka bilgisayarda denemedim başka bilgisayarda olabiliyor olsa dahi bu bilgisayarda neden olmuyor onu anlamak istiyorum.

Yardımcı olabilecek birisi yok mudur ya da fikri olan?

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Yardımcı olabilecek birisi yok mudur ya da fikri olan?
Telefonunuzu görmüyorsa başka bir bilgisayarda deneyin görüyorsa internette sürücüleri var tam olarak hatirlamiyorum ama aygit yoneticisinde telefonunuzu bulun sağ tık özellikler ayrıntılar donanım kimliklerine gelip kopyqlayin ve googleda aratin sürücüleri indirin

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Telefonunuzu görmüyorsa başka bir bilgisayarda deneyin görüyorsa internette sürücüleri var tam olarak hatirlamiyorum ama aygit yoneticisinde telefonunuzu bulun sağ tık özellikler ayrıntılar donanım kimliklerine gelip kopyqlayin ve googleda aratin sürücüleri indirin

Veya internetten Qualcomm usb driver indirip deneyin

humannur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
humannur
Cihazım
xiomi redmi
Konular
0
dediğiniz herşeyi yaptım redmi diye adıda cıkıyor yok mi suıtle bağlanamadım. cloud neyse onunla bağlanıyor onuda sevmedim

Dober

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.0
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
1 yıldır aynı sorun.Artık denemek istemiyorum resimler vs hepsi duruyor telefonda. Bir türlü pc ye aktaramıyorum. Aktaracağım pc İnternete bile bağlı değil. Daha önceden görüyordu 1 yıldır görmüyor.

Üst Alt