Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
v 2.2.406.5 kulanranz zaman isdemyo direk acyo diyolar dogruluk nedir yapla bilirmi acaba?

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Merhabalar benim bir sorunum var hesap ve cihaz ekleye girdim ve hesap ekleye tıkladım doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor ve defalarca denememe rağmen bir sonuç alamadım bunun bir çözüm yolu vardır illa ki yardım edebilirmisiniz ? Telefonum Redmi 3S Prime

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar benim bir sorunum var hesap ve cihaz ekleye girdim ve hesap ekleye tıkladım doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor ve defalarca denememe rağmen bir sonuç alamadım bunun bir çözüm yolu vardır illa ki yardım edebilirmisiniz ? Telefonum Redmi 3S Prime
ayarlardan mi hesabı oturumunu kapatın sonra yüklü uygulamalardan micloudu bulup tüm verileri temizleyin sonrasında mobil veri ile yeniden mi hesabına giriş yapıp geliştirici ayarlarından miunlock status e gelip hesap ekleyin

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
ayarlardan mi hesabı oturumunu kapatın sonra yüklü uygulamalardan micloudu bulup tüm verileri temizleyin sonrasında mobil veri ile yeniden mi hesabına giriş yapıp geliştirici ayarlarından miunlock status e gelip hesap ekleyin
Maalesef hocam dediklerinizi uyguladım hala aynısını diyor doğrulanmadı bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin diyor üstüne üstün mihesabı farklı açtım onlada denedim olmadı kısacası micloud u verilerini temizledim onunlada olmadı başka bir öneriniz var mı ?

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
Merhaba arkadaşlar Miui cihazına temiz kurulum yapmak, root yapmak, custom romlar/modlar yüklemek vs için bootloader kilidinizi açmanız gerekiyor.

Not: Arkadaşlar benim bilgisayar 64 bit olduğundan 32 bit deneyimim olmadı. Deneyen olursa deneyimini paylaşırsa seviniriz. Deneyimler konuya faydalı olur.

Yapmanız Gerekenler:
-Cihazınızın telefon hakkında kısmından MIUI sürümüne 6-7 kez tıklayarak öncelikle "Geliştirici Seçeneklerini" açmak
-Ek ayarlarda geliştirici seçeneklerinden "OEM Kilit Açma" aktif duruma getirin
-Az aşağısında "Mi Kilit Açma durumu"na girip "Hesap ve cihaz ekle" ye dokunun cihazınızı unlock için ekleyin
-Yine Geliştirici seçeneklerinden "USB Hata Ayıklama" aktif duruma getirin
-Bilgisayarınızda öncelikle indirip kurmanız gerekmektedir.
- programı bilgisayarınıza indirip zipten çıkardıktan sonra turuncu simgeli "mi unlock.exe" uygulamasını yönetici olarak çalıştırın. Ve Mi Hesabınız ile programa giriş yapın.
-Cihazınızı tamamen kapatıp "Güç Tuşu+Ses Kısma Tuşu" aynı anda 5 sn kadar bastıktan sonra "fastboot" mod açılacak.
-Cihazınızı USB kablonuz ile bilgisayara bağlayıp Unlock programındaki UNLOCK butonuna tıklayın.

Eksiklerim muhakkak vardır, Skorpi cantara HiddeNKinG Ottoman haqanguven Codered Escobar1945 ve daha diğer hocalarım konuyu destekleyebilirler. Saygılar.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam bende "Mi Kilit Açma" seçeneği yok geliştirici seçeneklerinde BT kilidi açık olduğu için midir ?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
hocam bende "Mi Kilit Açma" seçeneği yok geliştirici seçeneklerinde BT kilidi açık olduğu için midir ?
geliştirici seçeneklerinden ve telefon hakkında kısmından ekran görüntüsü paylaşırmısınız

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
geliştirici seçeneklerinden ve telefon hakkında kısmından ekran görüntüsü paylaşırmısınız
buyrun hocam

Üst Alt