Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Üstüne üstelik hala deniyorum maalesef olmuyor hocam önceki mi hesabını sildim telefonu formatladım dediklerinizi uyguladım sonuç aynı fotoğraflarda attım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefon a persist atıcam wifi çaluşmıyor hotspot çalışmıyor Bluetooth çalışmıyor ama bootloader ı açamadım

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Acaba kararlı rom olduğundan mı atılmıyor?

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Bende de durum ayni 500 saat diyor..iyice boku cikti

Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
redmi note 3 sd cihaz. unlock V9.6.2.0.MHOMIFD ve V8.0.6.0.LHOMIDG de %50de kaliyor.

sille

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mevlut
Cihazım
mi mix2
Konular
3
Hocam hayırlı olsun. Peki betada mıydınız yoksa global de miydiniz?
mıuı 9 stabil den 10 beta gyuklemiştim stabil 10 cıkınca yukleyım dedim yuklemedi kılıt acma programı indirip denedim 10sn icinde acıldı busayede 10 stabil rom yukledim bı dene dediklerigibi hic form felan doldurmadım ıkı tusa bastım actı

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Maalesef hocam dediklerinizi uyguladım hala aynısını diyor doğrulanmadı bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin diyor üstüne üstün mihesabı farklı açtım onlada denedim olmadı kısacası micloud u verilerini temizledim onunlada olmadı başka bir öneriniz var mı ?
Hala bir cevap yok bari çözüm yok diyin kurtulun mantıken bir çözüm olması lazım sonuçta siz xiaominin yetkili forum üyelerisiniz cevap vermiceksiniz çözüm öneriniz yoksa yazmanız yeterli...

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Hala bir cevap yok bari çözüm yok diyin kurtulun mantıken bir çözüm olması lazım sonuçta siz xiaominin yetkili forum üyelerisiniz cevap vermiceksiniz çözüm öneriniz yoksa yazmanız yeterli...
MiCloud hesabınızdan oturumu kapatıp, cihazınızı fabrika ayarlarına almayı denemişmiydiniz.
Tüm verilerinizin yedeğini almayı unutmayın.

mbt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
mi6
Konular
0
Telefon açılmadan bootloader kilidini açabiliyor muyuz?
Çünkü, telefonum (mi6) açılmıyor, güç/açma tuşuna basınca mi logosu çıkıyor tekrar kendiliğinden kapanıp açılıyor kapanıp açılıyor sürekli, kapatmak içinse ses(-) + kapama tuşuna basıp fastboot ekranı açıyorum pc ye bağlamayınca kendiliğinden kapanıyor. Sorun nedir bilmiyorum ama miflash ile fastboot yaparak belki çözüm üretirim dedim ama bootlader kilitli sanırsam hata veriyor. Aralıksız 6 7 saattir forumda yazıları okumanın verdiği yorgunlukla benzer sorun ve çözüm yolu ya ben göremedim ya da açıkcası acemi olduğum için yapılan yorumları ve çözüm önerilerini anlayamadım.
Telefonu açmadan bootlader kilidini açmak mümkün değilse, başka bir çözüm tavsiyeniz veya yönlendireceğiniz başlık varsa da şimdiden vereceğiniz cevaplar ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Telefon açılmadan bootloader kilidini açabiliyor muyuz?
Çünkü, telefonum (mi6) açılmıyor, güç/açma tuşuna basınca mi logosu çıkıyor tekrar kendiliğinden kapanıp açılıyor kapanıp açılıyor sürekli, kapatmak içinse ses(-) + kapama tuşuna basıp fastboot ekranı açıyorum pc ye bağlamayınca kendiliğinden kapanıyor. Sorun nedir bilmiyorum ama miflash ile fastboot yaparak belki çözüm üretirim dedim ama bootlader kilitli sanırsam hata veriyor. Aralıksız 6 7 saattir forumda yazıları okumanın verdiği yorgunlukla benzer sorun ve çözüm yolu ya ben göremedim ya da açıkcası acemi olduğum için yapılan yorumları ve çözüm önerilerini anlayamadım.
Telefonu açmadan bootlader kilidini açmak mümkün değilse, başka bir çözüm tavsiyeniz veya yönlendireceğiniz başlık varsa da şimdiden vereceğiniz cevaplar ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
Mi6 Test Point Metodu ile Unbrick Yapma

GurdoganMert

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
9
dance~~
açmak için yönetilenmiui 9.5.6 veya öncesi. Hile 2 hesap kullanmaktır. Her iki hesap da kilit açma izinleri için başvurmuş olmalıdır. Telefonda ilk hesabı girin, Ayarlar> Ek Ayarlar>GeliştiriciSeçenekleri>MiKilit Açma Durumu. Telefonabağlamak için “Hesap Ekle” ye dokunun.Ayrıca OEM kilit açma seçeneğini etkinleştirin

Hızlı açılış için yeniden başlat (sesi kısma + güç düğmesini basılı tut ) flaş aracını

kullanarak , ilk hesaba giriş yapın ve kilidini açmayı deneyin, 360 saat zamanlayıcınız olacak. Yeniden telefon , MIUI çıkış yapın ve ikinci hesabınıza giriş fakat BAĞLANAN YAPMAYIN TELEFON . Daha sonra fastboot için tekrar başlatın . Mi aracında ikinci hesaba giriş yapın , daha sonra kilidini açma zamanlayıcısı olmadan başarılı olacak. Edit: son mi flash aracı hala ikinci hesapta 360h verirse,

YABANCI BİR FORM SİTESİNDE DOLASIRKEN BOYLE BİR KONU BULDUM, ALT MESAJLARIDA OKUDUM BİRÇOK KİŞİ İŞE YARADIGINI SOYLEDİ BENDE DENEYECEGİM OLUMLU OLURSA BİLGİ MESAJI ATARIM TEKRAR
Ben 360 saat bekliyorum nolur nolmaz diye az kaldı. Dasha once denedim 180 saatti o dediğinizi yapınca 360 oldu korktum artık yetki vermezler diye bekliyorum

Üst Alt