Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16

muhammet063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bir
Cihazım
redmi note 4
Konular
7
Mi Kilit Açma durumu"na girip "Hesap ve cihaz ekle" ye dokunun cihazınızı unlock için ekleyin. Ben bu işlemi gecemiyorum sürekli doğrulanamadi bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin uyarısı veriyor ne yapmam lazım

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dussosa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
redmi 5 +
Konular
4
yeni alacağım telin bootloader kilidi satıcı tarafından açılmış olacak. ben satın aldıktan sonra satıcıya ihtiyaç duymadan tekrar bootloader kilidi ile ilgili işlemleri kendim yapabilirmiyim? kilit açarken hesap ve şifre giriliyor mu?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
yeni alacağım telin bootloader kilidi satıcı tarafından açılmış olacak. ben satın aldıktan sonra satıcıya ihtiyaç duymadan tekrar bootloader kilidi ile ilgili işlemleri kendim yapabilirmiyim? kilit açarken hesap ve şifre giriliyor mu?
Bl kilidini açıp verecek ise Bl kilidi ile alakalı tekrar birşeye ihtiyacın olmaz ancak mi hesabı sana ait olsun hocam veya mi hesabı da oluşturup cihaza giriş yapmışsa mi hesabının bilgilerini al ileride rom yüklemek istersen karşına çıkarsa sıkıntı yaşama

OturanBoga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9, Mi 11t
Konular
1
Banada 360 saat bekleme süresi gösteriyor bu süreyi aşmanın bir yolu yok sanırım :(

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
ben
Merhaba arkadaşlar Miui cihazına temiz kurulum yapmak, root yapmak, custom romlar/modlar yüklemek vs için bootloader kilidinizi açmanız gerekiyor.

Not: Arkadaşlar benim bilgisayar 64 bit olduğundan 32 bit deneyimim olmadı. Deneyen olursa deneyimini paylaşırsa seviniriz. Deneyimler konuya faydalı olur.

Yapmanız Gerekenler:
-Cihazınızın telefon hakkında kısmından MIUI sürümüne 6-7 kez tıklayarak öncelikle "Geliştirici Seçeneklerini" açmak
-Ek ayarlarda geliştirici seçeneklerinden "OEM Kilit Açma" aktif duruma getirin
-Az aşağısında "Mi Kilit Açma durumu"na girip "Hesap ve cihaz ekle" ye dokunun cihazınızı unlock için ekleyin
-Yine Geliştirici seçeneklerinden "USB Hata Ayıklama" aktif duruma getirin
-Bilgisayarınızda öncelikle indirip kurmanız gerekmektedir.
- programı bilgisayarınıza indirip zipten çıkardıktan sonra turuncu simgeli "mi unlock.exe" uygulamasını yönetici olarak çalıştırın. Ve Mi Hesabınız ile programa giriş yapın.
-Cihazınızı tamamen kapatıp "Güç Tuşu+Ses Kısma Tuşu" aynı anda 5 sn kadar bastıktan sonra "fastboot" mod açılacak.
-Cihazınızı USB kablonuz ile bilgisayara bağlayıp Unlock programındaki UNLOCK butonuna tıklayın.

Eksiklerim muhakkak vardır, Skorpi cantara HiddeNKinG Ottoman haqanguven Codered Escobar1945 ve daha diğer hocalarım konuyu destekleyebilirler. Saygılar.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bunu denedim fakat olmadı 72 saat sonra deneyin dedi ne anlama geliyor

Üst Alt