Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

mertcan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
xiaominote8pro
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Ustam biz cihazımızı mi10lite tamirciye verdik tamirci şebeke sorunu olduğu için yeni qcn denedi şebekeyi kaybetti bulamıyor artık yardımcı olabilir misiniz yeriniz neresi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ustam biz cihazımızı mi10lite tamirciye verdik tamirci şebeke sorunu olduğu için yeni qcn denedi şebekeyi kaybetti bulamıyor artık yardımcı olabilir misiniz yeriniz neresi
Bilgisayar varsa uzaktan hallederiz

sefa5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 6
Konular
1
merhabalar mi 11 ultra var elimde güncellemeden sonra fastboot yazısında kaldı başka hiç biyeri girilmiyor yardımcı olurmusunuz

msamy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
s5
Konular
0
Merhaba resmi 9 lancelot imei yazılması lazım.ucret ne kadar olur

ahmetnote8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
begoniaglobal
Konular
0
merhabalar "redmi note 11 pro viva" code lu cihazım hard brick oldu mi hessap acık şekilde idi hçbir şekilde açamıyorum twrp siz magisk root atmam sonucu telefon kafayı yedi ve orange fox twrp si bulabilmiştim bunu pc siz yüklemeye çalıştım boot ve recovery şeklinde başarabildim sadece orange fox ekranını görebiliyordum twrp yi kuramadım yanlış yerleri sildim ve telefon sonrasında bu ekranada girmedi haftalardır ugraşıyorum şuan geldiğim sonuç orjinal recovery ekranı ve fastboot ekranı room yada twrp yükleyemiyorum nedeni userdata şifresi mi hesaptan kaynaklı oldugunu düşünüyorum. mi unlock da da denedim normalde açık olan bootloader ı fastboot modunda kendim kapattım sanırım şuann ekranda "dm- werity corruption" yazısı ve devamı mevcut bu şekilde fastboot + fastbootd + sideload+ mi recovery 5.0 main menu modlarına girebiliyorum pc ye baglı olarak fastbootd ve sideload acamıyorum sadece basşka bi telefona baglayıp "bugjaeger mobil cmd" uygulaması ile girilebiliyor. mi flash sürekli hata alıyorum ve room xiamitools dan indiremiyorum yardımcı olabilirsseniz çok sevinirim

19sezer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Poco X2
Konular
4
Gece soğukta kaldı renkli leke oluştu sorun nedir ve yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_20240113_130912.jpg
    IMG_20240113_130912.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 14

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
hocam iyi geceler redmi k60 pro (socrates) telefonuma yanlış rom yükledim ve telefon çöktü şuan edl modda duruyor düzeltme imkanınız varmı ? acil yardım istiyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam iyi geceler redmi k60 pro (socrates) telefonuma yanlış rom yükledim ve telefon çöktü şuan edl modda duruyor düzeltme imkanınız varmı ? acil yardım istiyorum.
Tabiki halledediz uzak bağlantı ile

Üst Alt