Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

kingoftheroad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Konular
1
Merhaba,

Poco x3 pro telefonum şarjda takılıyken kapanmış ve bir daha açılmadı.. ilk başta poco x3 yazısında takılı kalıyordu.. hatta üstteki bildirim ışığı yanıyor açma güç tuşuna basılı tuttuğumda yanıp sönüyordu.. sonrasında fast boot ekranını denedim orda da açıldı ama yazılım vs elimde olmadığı için birşey yapamadım.. Birkaç defa ses açma kapama tuşları ile beraber açma tuşuna basıp recovery modu denedim açıldı ama yeniden başlatınca poco x3 yazısında kalıyordu.. Sonrasında açma tuşuna basıldığında hiç etpki vermemeye başladı siyah ekranda kaldı açılmadı.. USB kablo ile başladığımda açma tuşuna basınca aygıtlarda cihazı QUALCOM HS-USB QDLoader 9008 olarak görüyor..

Bir çözümü var mıdır ? yoksa telefon çöp mü oldu.. ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba,

Poco x3 pro telefonum şarjda takılıyken kapanmış ve bir daha açılmadı.. ilk başta poco x3 yazısında takılı kalıyordu.. hatta üstteki bildirim ışığı yanıyor açma güç tuşuna basılı tuttuğumda yanıp sönüyordu.. sonrasında fast boot ekranını denedim orda da açıldı ama yazılım vs elimde olmadığı için birşey yapamadım.. Birkaç defa ses açma kapama tuşları ile beraber açma tuşuna basıp recovery modu denedim açıldı ama yeniden başlatınca poco x3 yazısında kalıyordu.. Sonrasında açma tuşuna basıldığında hiç etpki vermemeye başladı siyah ekranda kaldı açılmadı.. USB kablo ile başladığımda açma tuşuna basınca aygıtlarda cihazı QUALCOM HS-USB QDLoader 9008 olarak görüyor..

Bir çözümü var mıdır ? yoksa telefon çöp mü oldu.. ?
Kronik arıza hepsinde oluyor. Çözüm yok sayılır ama araştırın yinede

X4eros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
P20 lite
Konular
0
Merhaba xiaomi 12 lite eu romdan normal roma dönerken kapandı ve hardbrick oldu. Sanırsam edl modda pcye bağlayınca algılıyor ve eski mi flash sürümlerinde com3 olarak aygıt yöneticisinde qualcomm hs usb olarak görünüyor. Uzaktan çözümü var mıdır ve varsa yaklaşık fiyatı nedir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba xiaomi 12 lite eu romdan normal roma dönerken kapandı ve hardbrick oldu. Sanırsam edl modda pcye bağlayınca algılıyor ve eski mi flash sürümlerinde com3 olarak aygıt yöneticisinde qualcomm hs usb olarak görünüyor. Uzaktan çözümü var mıdır ve varsa yaklaşık fiyatı nedir
Özel mesaj gönderdim

can34m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yk
Cihazım
mi4
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
sebeke sorunu var benımde 11se

can34m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yk
Cihazım
mi4
Konular
0
tam olarak yaşadığınız sıkıntı nedir?
vodafone hat kulanıyrum telefonu bırsdını arıyurum mobıl ag baglanamıyor dıyor pat kapatıyor aklıma band acaba vodafonun uyumlu degılmı telefonuma dedım turkcell hıc bole bır sey olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende telefonumu sıfırlafdım bıraz ıyı oldu ama gene yapar sanırm bunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
vodafone hat kulanıyrum telefonu bırsdını arıyurum mobıl ag baglanamıyor dıyor pat kapatıyor aklıma band acaba vodafonun uyumlu degılmı telefonuma dedım turkcell hıc bole bır sey olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende telefonumu sıfırlafdım bıraz ıyı oldu ama gene yapar sanırm bunu
Hallederiz uzak bağlantı ile. Sıkıntılı bir model ama çözümü mevcut

Fevkelade1i

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Mi 9 Lite telefonum var. 2 gün önce İnstagram'da reels izlerken ekran bir anda sarardı. Ekranı kilitlesem de, başka sekmelere geçmeye çalışsam da hiçbir değişiklik olmadı. Telefonu tamamen kapatıp açarsam sorun çözülür diye düşündüm fakat kapattıktan sonra, telefona bir daha görüntü gelmedi. (İlk başlarda çok soluk bir görüntü vardı ama artık o da yok.) Telefon çakılıyor, kurduğum alarmlar çalıyor. Biri aradığında ekranı kaydırıp açabiliyorum. Fakat hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Şarj cihazını bağladığımda, led ışığı yanmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim, ekran değişimi mi gerekir yoksa yazılımsal mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Mi 9 Lite telefonum var. 2 gün önce İnstagram'da reels izlerken ekran bir anda sarardı. Ekranı kilitlesem de, başka sekmelere geçmeye çalışsam da hiçbir değişiklik olmadı. Telefonu tamamen kapatıp açarsam sorun çözülür diye düşündüm fakat kapattıktan sonra, telefona bir daha görüntü gelmedi. (İlk başlarda çok soluk bir görüntü vardı ama artık o da yok.) Telefon çakılıyor, kurduğum alarmlar çalıyor. Biri aradığında ekranı kaydırıp açabiliyorum. Fakat hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Şarj cihazını bağladığımda, led ışığı yanmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim, ekran değişimi mi gerekir yoksa yazılımsal mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?
ekran bozulmuş.

Üst Alt