Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Aytemir.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi note 12
Meslek
Arkeolog
Konular
0
@hocam selamün aleyküm, hayırlı işler dilerim. Benim sorunum cihazım HyperOS güncellemesini yapamıyor yani aslında güncellemeyi indiriyor lakin yeniden başlatma yapınca nv data hatası alıyorum, sonra main menüde wipe data yapınca tekrar sıfırlanıyor ve miui 14 olarak açılıyor, imeiller sağlam hiçbir şekilde silinmiyor. Bir türlü HyperOS'a güncelleyemedim BL kilidim kapalı cihazım redmi note 12 tapas şuan miui 14 india rom yüklü. Cihazı aldığım kişi ile iletişim kurdum kendisi bana cihaza yeniden direnç atılması lazım dedi tabi ücret karşılığında. Ama bir kaç yerde modem dosyası yüklense sorun hallolur dediler. Yardımcı olur musunuz acaba, ne yapabiliriz fiyat ne olur ona göre önümüzdeki ay yatacak olan KYK kredimden bir miktar ayırayım, uzaktan tamir olur ise yapalım hocam 🙏

Technopat_GX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam redmi note 10 pro IMEI repair işlemi yapıldı gerekli modem flaşlandı lakin şebeke sorunu var çözebilme imkanınız varmıdır ücret karşılığında

alemkes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
levent
Cihazım
mi note 3
Konular
0
iyi günler Redmi not 13 pro 5g imei işlemi oluyor mu acaba

mehtili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
redmi note 12 p
Konular
0

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yaparız

silenthate33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
1
Merhaba redmi note 9 cihazımda sıfırlama sonrası imei sorunu oldu ve cihaz açılışta nv vs diyerek kaldı
Sonrasında global romu kurararak telefonu açtım
İmei repair yapmak istedim ve eng rom kurmak istedim mı flash ile yazılım sırasında hata verdi ve ekran gitti.
Sonrasında hiç açılmaz odu sadece bilgisayarda ses geliyor ve gidiyor döngü şeklinde.
Bende MTK bypass yapmak istedim bir takım işlemler yaptım fakat iyice bozdum şimdi ise sadece aygıt yöneticisinde tanınmayan cihaz uyarısı veriyor.
Ne kadara çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

gokturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
Note12 Pro 5G
Konular
1
Merhaba, fabrika ayarlarına sıfırlayıp wipe data yaptım telfonu ve şuan recovery modda takılı kaldım.
Redmi note 12 pro 5g NV data is corrupted hatası veriyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba, fabrika ayarlarına sıfırlayıp wipe data yaptım telfonu ve şuan recovery modda takılı kaldım.
uzak bağlantı ile hallederiz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
özel mesaj gönderdim

Üst Alt