Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Redmi note 9 miui 13 güncellemesi sonrası bootloop a girdi teknik destek için fiyat bilgisi almak istiyorum

AlperXs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Gm4g dual
Konular
1
Yeni telefon aldim bootloader kilidini açıcaktım fakat 7 gün dedi hemen açma şansınız var mı? Telefonda herhangi bir sorun yok sıkıntısız boot oluyor sadece erkenden kilidi açmak istiyorum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yeni telefon aldim bootloader kilidini açıcaktım fakat 7 gün dedi hemen açma şansınız var mı? Telefonda herhangi bir sorun yok sıkıntısız boot oluyor sadece erkenden kilidi açmak istiyorum
model nedir keşke onuda yazsaydınız

TurkishBaret

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Merhabalar hocam, Magisk uygulamasını yükledikten sonra yeniden başlattım ve telefon Red Mİ yazısına kaldı açılmadı. Ardından TWRP Üzerinden Formatlayıp ROM atmaya çalıştım ve ROM yüklenirken hata verdi. Telefonu yeniden başlattıktan sonra Sürekli Mİ yazısı gelip gidiyor. Telefoncuya götürdüğüm'de EDL moduna girmediği söylendi telefonun. Yapılabilir mi ? Note 9 Pro Telefonum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar hocam, Magisk uygulamasını yükledikten sonra yeniden başlattım ve telefon Red Mİ yazısına kaldı açılmadı. Ardından TWRP Üzerinden Formatlayıp ROM atmaya çalıştım ve ROM yüklenirken hata verdi. Telefonu yeniden başlattıktan sonra Sürekli Mİ yazısı gelip gidiyor. Telefoncuya götürdüğüm'de EDL moduna girmediği söylendi telefonun. Yapılabilir mi ? Note 9 Pro Telefonum.
Donanımsal zarar vermedilerse yapılır EDL moduna alabilmeniz lazım. Muhtemelen cihazın içinden geçti ve bu şekilde başından savdı sizi. EDL moduna geçmiyor olurmu emmc ölmüş arızalı cihazlar bile EDL port verir. Yeterki doğru işlem yapılsın test point noktaları sağlam olsun..

eskowvını

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed alı
Cihazım
mi9 t
Konular
1
Merhabalar hocam.
Xiaomi - Mi 9T mevcut ve brick olmuş vaziyette.
Fastboot ya da Recovery'e girmiyor. Sadece EDL Mode'a alınabiliyor malûm yetkili hesap olmadığı için herhangi bir işlem yapamıyorum.
Siz yardımcı olur musunuz?

SedatHizel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
2
telime guncelleme geldi 14 yukledim.Sağlıklı şekilde tamamlandı.Yeniden baslat dedim tamamen kapandi acilmiyor.Ne fastboot a geçiyor ne de wipe moduna.Telefoncuya götürdüm bana 0.1 amper cektıgını düşük oldugunu söyledi.Bana yardımcı olma sansınız varmı ne olmus olabılır.telim mi 11 lite 5g ne.İmei için işlem gördü.

Üst Alt