Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

selmhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Note 10 pro max ımei için bilgi alabilir miyim

e_eko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
Merhabalar. İmei işlemi sonrasında turkcell hatta hiçbir sorun yaşamadım. hattımı vodafone'a taşıdığımda şebekede sürekli kopmalar yaşıyorum. Bu sorunu çözebilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. İmei işlemi sonrasında turkcell hatta hiçbir sorun yaşamadım. hattımı vodafone'a taşıdığımda şebekede sürekli kopmalar yaşıyorum. Bu sorunu çözebilir misiniz?
model nedir?

ciko84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
mi 8
Konular
5
Mi 10 için parmak izini aktif edebilecek var mıdır? (dendiklerim persist.img yükleme, beyaz kağıt ayna vs. ile sensörü yapma hiçbiri olmadı)

Muaz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Selamlar, Poco M3 yeniden başlatma sonrasında açılmayan telefona bir şey yapabilir miyiz? Power tuşuna 15 saniye basma, power+ses açma ve power+ses kısma tuşlarına uzun süre basma seçeneklerini denedim. Çok bilgim yok fakat deadboot olabileceğini okudum yabancı forumlarda. Donanımsal mı yazılım güncellemesi kaynaklı bir sorun mu anlayamadım. Pc'ye takınca aygıt yöneticisinde COM olarak çıkıyor fakat farklı bir tepki alamıyorum. İstanbul anadolu yakasında acil olarak servise ihtiyacım var. Yurt dışı ve ikinci el bi telefon.

Edit: Arka kapağı açtım, batarya pinini çıkarım 10 saniye bekledim. Tekrar takıp yine 15-20 sn power tuşuna bastım. Herhangi bir tepki yok.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamlar, Poco M3 yeniden başlatma sonrasında açılmayan telefona bir şey yapabilir miyiz? Power tuşuna 15 saniye basma, power+ses açma ve power+ses kısma tuşlarına uzun süre basma seçeneklerini denedim. Çok bilgim yok fakat deadboot olabileceğini okudum yabancı forumlarda. Donanımsal mı yazılım güncellemesi kaynaklı bir sorun mu anlayamadım. Pc'ye takınca aygıt yöneticisinde COM olarak çıkıyor fakat farklı bir tepki alamıyorum. İstanbul anadolu yakasında acil olarak servise ihtiyacım var. Yurt dışı ve ikinci el bi telefon.

Edit: Arka kapağı açtım, batarya pinini çıkarım 10 saniye bekledim. Tekrar takıp yine 15-20 sn power tuşuna bastım. Herhangi bir tepki yok.
sorun donanımsal anakartta işlem yapılması gerekiyor.

YusufArda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Redmi Note 10 GLOBAL versiyon imei atma işlemi için bilgi alabilir miyim?

Üst Alt