Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam merhaba, bende Mi9 cihaz var yurtdışından aldım. RedMi 9 değil düz Mi9, Mi8'den sonra çıkan. Her neyse cihazı pasaporta kaydettirmedim bugün sim kartı girişi iptal oldu. Bootloader kilidini de açtırmamıştım. Bootloader ile imei sorununu halletmek istiyorum. Nasıl yapabiliriz?
simkart girişi iptal oldu derken? yani imei lerde sorun mu oluştu? klon mesajımı geldi?

mgencer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi mi a
Konular
1
Qin 1s + getirttim aliexpresten. Uygulama yükleyemedim bir kaç yol denedim ama hep bir yerde hata aldım. Siz anlar mısınız?

erqunuzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ergün
Cihazım
redmi
Konular
1
Redmi Note 8 Miflash ile kurulum esanasında clear ve lock demişim ve cihazın bootloaderi kitlendi xiaomitools v2 ile ükleme yapamıyorum yüklemeyi yapıyor mıuı ekranında yeniden başlıyor MIpc suit cin versionunu denedim gene olmadı Yardımcı olursanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi Note 8 Miflash ile kurulum esanasında clear ve lock demişim ve cihazın bootloaderi kitlendi xiaomitools v2 ile ükleme yapamıyorum yüklemeyi yapıyor mıuı ekranında yeniden başlıyor MIpc suit cin versionunu denedim gene olmadı Yardımcı olursanız sevinirim
özel mesaj ile bilgi verildi..

denizkral34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mi Note 3
Konular
7
özel mesaj ile bilgi verildi..
Merhaba hocam, xiaomi mi note 3 cihazım kendi kendine kapanı bir daha da açılmadı. Cihaz hiçbir şekilde tepki vermiyor hard brick mi olmuştur ? Bilgisayara takınca algılıyor qualcomm 9008 diye. Edl noktalarına dokunup mi flash ile rom atmayı denedim fakat çok zararlı hata ..... sonunda da emmc tarzı birşeyler yazdı olmadı. Ne yapılması gerekir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba hocam, xiaomi mi note 3 cihazım kendi kendine kapanı bir daha da açılmadı. Cihaz hiçbir şekilde tepki vermiyor hard brick mi olmuştur ? Bilgisayara takınca algılıyor qualcomm 9008 diye. Edl noktalarına dokunup mi flash ile rom atmayı denedim fakat çok zararlı hata ..... sonunda da emmc tarzı birşeyler yazdı olmadı. Ne yapılması gerekir
xiaomi eski modeller kendi kendine kapandı açılmıyorsa sorun donanımsaldır. EMMC arızası. Pek tamir edilebilir durumu yok ama yinede araştırın..

denizkral34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mi Note 3
Konular
7
xiaomi eski modeller kendi kendine kapandı açılmıyorsa sorun donanımsaldır. EMMC arızası. Pek tamir edilebilir durumu yok ama yinede araştırın..
Anladım hocam teşekkürler. Peki emmc tamirini önerir misiniz ? Yani emmc tamir yapıldıktan sonra cihaz kullanım ömrü fazla dayanır mı vs ?

time122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
10s
Konular
1
Merhabalar hocam redmi 9T(lime) ye imei atmaya calısıyorum yanlız modem+efs resetlemeden sonra acılmıyor ve twrpye giriyor napılması gerekir simdiden tesekkurler...

Rslaltnpnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Poco M3 pro 5G
Konular
1
Redmi note 8 pro mi hesap ekleme bölümünde Request parametre eror hatası veriyor ımei atıldı telefona bootloader açabilirmiyiz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi note 8 pro mi hesap ekleme bölümünde Request parametre eror hatası veriyor ımei atıldı telefona bootloader açabilirmiyiz
bootloader kilidi açamazsınız imei atıldığı için box ile uzak bağlantı ile açabiliriz isterseniz..

Üst Alt