Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Emirhan2424

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
hocam bi iletişim bilgisi verebilirmisiniz

Emirhan2424

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
buyrun konu neydi?
Hocam Redmi note 9 cihaza rom atarken kapandı hiç bi şekilde tepki vermiyor. Fastboota giremiyoruz hiç bişekilde tepki vermiyor. Bilgisayara takınca ses geliyor. tak çıkar şeklinde ama sürekli gelip gidiyo. Sanki bağlantısı kesiliyomuş gibi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam Redmi note 9 cihaza rom atarken kapandı hiç bi şekilde tepki vermiyor. Fastboota giremiyoruz hiç bişekilde tepki vermiyor. Bilgisayara takınca ses geliyor. tak çıkar şeklinde ama sürekli gelip gidiyo. Sanki bağlantısı kesiliyomuş gibi
özel mesaj gönderdim.

AhmetGS17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 128 GB
Meslek
Emekli
Konular
0
Merhaba. Geçen yıl aldığım Xiaomi Redmi Note 8 128GB telefonumun ekranı çatladı.
Ancak dokunmatik sistem çalışıyor. Anladığım kadarıyla en iç dokunmatik ekran sorunsuz ancak üst ekranlarda hasar var.
Acaba bunu nasıl, kime ve ne kadar bir maliyetle tamir ettirebilirim. Bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.
Telefonumun son halinin görüntüleri ektedir.
Bu arada Çanakkale merkezinde yaşıyorum.
Şimdiden teşekkürler

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

aliknt21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
0
H.kadioglu hocam merhabalar. elimde kullandığım redmi note 7 modeli var. bu telefon 2017-2018 yılında alındı ve sim1 kilit yüzünden sim2 ye imei atıldı ve şuan hâlâ tek sim ile kullanıyorum. bu modellerde sim1 i aktif etme imkanımız var mı varsa ne kadar olur? uzaktan halledilmesi lazım bilgisayarım var.

Pharmacist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Eczacı
Konular
0
Mi 9t telefonuma unlock yaptım miui 12.1.1 eea rom kurarak tekrar kilitlemek istiyorum mi flash la kurulum yaparken sürekli hata alıyorum xiaomi tools yardımıyla sürekli fastboot da kalan cihazımı kurtardım riske girmeden sizin yardımınızla kurulum yaptırmak istiyorum ücreti ne kadar

Serkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkut
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
1
H.kadioglu hocam merhabalar. Redmi note 10 imei sorunu ile ilgili donanimsal ya da yazilimsal yardimci olabiliyormusun? Birde xiaomi mi a3 ekran degisimi yapabiliyormusunuz ? Hayırlı günler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam merhabalar. elimde kullandığım redmi note 7 modeli var. bu telefon 2017-2018 yılında alındı ve sim1 kilit yüzünden sim2 ye imei atıldı ve şuan hâlâ tek sim ile kullanıyorum. bu modellerde sim1 i aktif etme imkanımız var mı varsa ne kadar olur? uzaktan halledilmesi lazım bilgisayarım var.
malesef sadece sim2 oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam merhabalar. Redmi note 10 imei sorunu ile ilgili donanimsal ya da yazilimsal yardimci olabiliyormusun? Birde xiaomi mi a3 ekran degisimi yapabiliyormusunuz ? Hayırlı günler
özel mesaj gönderdim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 9t telefonuma unlock yaptım miui 12.1.1 eea rom kurarak tekrar kilitlemek istiyorum mi flash la kurulum yaparken sürekli hata alıyorum xiaomi tools yardımıyla sürekli fastboot da kalan cihazımı kurtardım riske girmeden sizin yardımınızla kurulum yaptırmak istiyorum ücreti ne kadar
özel mesaj gönderdim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Arkadaşımın Mi 9T ekranı kırıldı, sakarya batı gsm diye bir yere 700 TL ye yaptırdı iki gün sonra yine ekran gitmiş. Ekranın mavi etiketi içerde bırakılmış kasadan sarkıyor, yapışkanı afedersiniz b*k gibi yapıştırmış etrafından taşıyor. Böyle işçilik olmaz olsun.
Siz kaça yaparsınız acaba? Fiyat nedir?
özel mesaj ile bilgi verdim.

Üst Alt