Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Furkancns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Redmi 9t udemy den kurs izlerken kapandi mi 8 de powerda sarja takiliydi film izliyordum isindi kapandi

Eren Akbaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Brick sonrası yetkili hesap ile çin rom yüklenen (Redmi Note 8 Pro) Çin Versiyon (bootloader kilidi kapalı) cihazı global rom'a veya herhangi bir rom'a çevirme ücreti nedir?

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Brick sonrası yetkili hesap ile çin rom yüklenen (Redmi Note 8 Pro) Çin Versiyon (bootloader kilidi kapalı) cihazı global rom'a veya herhangi bir rom'a çevirme ücreti nedir?
özel mesaj ile cevap verildi..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi 9t udemy den kurs izlerken kapandi mi 8 de powerda sarja takiliydi film izliyordum isindi kapandi
ikiside donanımsal arızaya benziyor..

redhour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
Red mi note 9
Konular
0
redmi note 9 merlin - fastboot veya recovery girmiyor sadece açılıp kapanıyor logo gelip gidiyor. yardımcı olma şansınız var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
redmi note 9 merlin - fastboot veya recovery girmiyor sadece açılıp kapanıyor logo gelip gidiyor. yardımcı olma şansınız var mı?
Tabiki ne tür bir işlemden sonra böyle oldu? twrp mi kurmaya çalıştınız?

redhour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
Red mi note 9
Konular
0
Tabiki ne tür bir işlemden sonra böyle oldu? twrp mi kurmaya çalıştınız?
evet twrp kurmaya çalıştım, 1 kere oldu olmadı ondan sonra biraz saçma işler yaptım galiba 3-4 defa twrp kurmaya çalıştım sonuç bu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Bunerdenciktisimdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinc
Cihazım
mi 5
Konular
0
Benim telefon kapandı ve sadece fastboota girebiliyorum.(Diğer herşeyde Mi logosu yanıp sönüyor) Miflash kullanmaya çalışınca locked hatası alıyorum ve telefonda mi hesabı tanımlı olmadığı ve de telefonu açamadığım için unlock edemiyorum. Tamir için ücret ne olur? Ayrıca ses açma ve power tuşu ile girilen menüye girip wipe data ve reboot yapmaya çalıştım ancak yine mi logosu yanıp sönmeye devam etti reboot olmadı.(wipe datayı hata vermeden yaptı)

Cthlone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Hocam kolay gelsin öncelikle.Yorumlardan anladığım kadarıyla işinin ehli bi insansın.Poco X3 Pro da IMEI oluyor diye gördüm birkaç başlıkta.Şuan oluyor mu bilgi alabilirmiyim?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Benim telefon kapandı ve sadece fastboota girebiliyorum.(Diğer herşeyde Mi logosu yanıp sönüyor) Miflash kullanmaya çalışınca locked hatası alıyorum ve telefonda mi hesabı tanımlı olmadığı ve de telefonu açamadığım için unlock edemiyorum. Tamir için ücret ne olur? Ayrıca ses açma ve power tuşu ile girilen menüye girip wipe data ve reboot yapmaya çalıştım ancak yine mi logosu yanıp sönmeye devam etti reboot olmadı.(wipe datayı hata vermeden yaptı)
Cihazınızın modeli nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kolay gelsin öncelikle.Yorumlardan anladığım kadarıyla işinin ehli bi insansın.Poco X3 Pro da IMEI oluyor diye gördüm birkaç başlıkta.Şuan oluyor mu bilgi alabilirmiyim?
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Evet donanımsal müdahale ile artık oluyor..

Üst Alt