Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

zydn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ziya
Cihazım
Mi5s
Konular
20
Mi 10t pro çift imei atabiliyor musunuz? Cihaza bir zararı olur mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ana kart açilip çift imei atilsa bir zararı olur mu?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi 10t pro çift imei atabiliyor musunuz? Cihaza bir zararı olur mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ana kart açilip çift imei atilsa bir zararı olur mu?
çift olmaz sadece sim2

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
Merhabalar. Mi10T Pro (apollo) 8/128 cihazım var. Bugün saat 16 sıralarında orangefox recovery ile aldığım yedeği geri yüklemek istedim. başarısız dedi. Telefonda rom vardı. geri yüklemek istediğim sadece data yedeği idi. ama başarısız deyince, sistem açılış butonuna basıp teli aldım ve cebime koyup dışarı çıktım. dışarda tele bi baktım kapalı, bi daha açılmadı. şarja taktığımda falan hiç tepki vermiyor.

Recovery, fastboot modlarına girmiyor, güç tuşuna uzun süre basılı tutuyorum, titreşim falan hiç gelmiyor, ne önerirsiniz arkadaşlar.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. Mi10T Pro (apollo) 8/128 cihazım var. Bugün saat 16 sıralarında orangefox recovery ile aldığım yedeği geri yüklemek istedim. başarısız dedi. Telefonda rom vardı. geri yüklemek istediğim sadece data yedeği idi. ama başarısız deyince, sistem açılış butonuna basıp teli aldım ve cebime koyup dışarı çıktım. dışarda tele bi baktım kapalı, bi daha açılmadı. şarja taktığımda falan hiç tepki vermiyor.

Recovery, fastboot modlarına girmiyor, güç tuşuna uzun süre basılı tutuyorum, titreşim falan hiç gelmiyor, ne önerirsiniz arkadaşlar.
bilgisayara bağlayınca aygıt yöneticisinde port veriyor mu?

serkan_04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 10
Konular
0
hocam kolay gelsin. imei repair için telefon açılarak müdahele edildi redmi note 10 cihazıma herşeyi kurdum ettim hiç sorun yoktu ama gece kendi kendine recovery mode'a girip sürekli kendini açıp kapamaya başlamış cihaz. şuan açılıp 1 sn ana ekranı görüp kapıyor kendini. Miui Recovery Menü'de "NV data is corrupted" hatas veriyor. Sorun nedir tam olarak ne yapmam lazım?

Üst Alt