Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

redmınote9proonur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam merhaba resmi note 9 pro roottan sonra bootloop oldu yazılım atıldı yine de. Düzelmedi telefoncuya götürdüm yetkili hesapla yeni yazılım atmış o da olmadı bende daha öncesinden bootloader kilidini kapatmıştım bootloopa girdi ne yapmam lazım geri dönüş yapar mısınız

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam merhaba resmi note 9 pro roottan sonra bootloop oldu yazılım atıldı yine de. Düzelmedi telefoncuya götürdüm yetkili hesapla yeni yazılım atmış o da olmadı bende daha öncesinden bootloader kilidini kapatmıştım bootloopa girdi ne yapmam lazım geri dönüş yapar mısınız
Yetkili hesap ile başarılı şekilde yazılım atıldığına inanıyorsanız donanımsal arızadır sağlam bir tamirciye gösterin.

sgpds

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
4
Merhaba elimde kardeşimden aldığım mi 11t pro yurtdışı kayıtlı cihaz var fakat şebeke sorunu var. Yüksek ihtimal donanımsal cihaz sadece 2g cekiyor bazen 4g geliyor. Bazen komple gidiyor telefonu size ulaştırıp, tamir ettirmem mümkün mü?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba elimde kardeşimden aldığım mi 11t pro yurtdışı kayıtlı cihaz var fakat şebeke sorunu var. Yüksek ihtimal donanımsal cihaz sadece 2g cekiyor bazen 4g geliyor. Bazen komple gidiyor telefonu size ulaştırıp, tamir ettirmem mümkün mü?
direnç + imei işlemi yapılmış mıydı acaba?

kvadankpakal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
iPhone 7
Meslek
MILF Commander
Konular
2
Mi 9T Pro sıvı teması sebebiyle açılmıyor, arka kapağı açmaya çalıştım ve konnektör vb. komponentler zarar görmüş.
Forumda donanım tamiri yapan var mıdır?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Mi 9T Pro sıvı teması sebebiyle açılmıyor, arka kapağı açmaya çalıştım ve konnektör vb. komponentler zarar görmüş.
Forumda donanım tamiri yapan var mıdır?
İstanbuldaysanız tahtakale ye götürebilirseniz sağlam arkadaşlarımız var ilgilinir. Yaptırırız

Üst Alt