Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Hocam selamlar. Imeı repairli 14.0 yüklü LE2127 cihazım var. ColorOS yazılımının 13.1 sürümünü yüklemek istiyorum. (Arama kaydedici benim için önemli, bu sürümde var mı bilmiyorum). Bootloader kilidi açıklığı hakkında bilgim yok. Bankacılık uygulamalarını aktif olarak kullanıyorum. Rom işleminden sonra root ve twrp atılmalı. Cihaz güncelleme almamalı ki ayarlarım bozulmasın.(TMO yazılımı güncellemeye zorluyor). Bu işlemler hakkında yardımcı olur musunuz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam selamlar. Imeı repairli 14.0 yüklü LE2127 cihazım var. ColorOS yazılımının 13.1 sürümünü yüklemek istiyorum. (Arama kaydedici benim için önemli, bu sürümde var mı bilmiyorum). Bootloader kilidi açıklığı hakkında bilgim yok. Bankacılık uygulamalarını aktif olarak kullanıyorum. Rom işleminden sonra root ve twrp atılmalı. Cihaz güncelleme almamalı ki ayarlarım bozulmasın.(TMO yazılımı güncellemeye zorluyor). Bu işlemler hakkında yardımcı olur musunuz?
maalesef

Relic78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Relic
Cihazım
Mi9
Konular
0
Merhaba Mi9 telefona flash atarken clean and all lock seçeneği seçili unutmuşum telefonun bootlader kitlendi sanırım bootlader kitlendiği için telefon açılmıyor ekranda " miui version can't be installed on this device" hatası geliyor ve telefon sürekli açılıp kapanıyor bootloop oldu tekrardan mi unlock denedim bu seferde "Please add your account in MIUI's Settings > Developer options > Mi Unlock status" hatasını almaktayım çözüm bulamadım bu konuda nasıl bir yardım alabilirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba Mi9 telefona flash atarken clean and all lock seçeneği seçili unutmuşum telefonun bootlader kitlendi sanırım bootlader kitlendiği için telefon açılmıyor ekranda " miui version can't be installed on this device" hatası geliyor ve telefon sürekli açılıp kapanıyor bootloop oldu tekrardan mi unlock denedim bu seferde "Please add your account in MIUI's Settings > Developer options > Mi Unlock status" hatasını almaktayım çözüm bulamadım bu konuda nasıl bir yardım alabilirim.
yetkili hesap ile işlem yapılması gerekli. biraz maliyeti mevcut.

kvadankpakal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
iPhone 7
Meslek
MILF Commander
Konular
2
İstanbuldaysanız tahtakale ye götürebilirseniz sağlam arkadaşlarımız var ilgilinir. Yaptırırız

Teşekkür ederim ilginiz için.
Evet, İstanbul'dayım. Özelden telefon paylaşabilirseniz Tahtakale'ye geçtiğimde uğrayayım.

Üst Alt