Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam iyi günler sizlere ulaşmak istiyorum telefonum fastbood modunda kaldı güç tuşuna basıp açtığımda aynı yere çıkıyor twrp ye girebiliyorum reboot yaptığımda ise yine aynı twrp menüsünde kalıyor telefonumun açılma ihtimai nedir geceden şarja takmıştım kalktığımda bu halde buldum güncellemeler felan kapalı
Model nedir?

Cies66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
hocam ben açıkcası pek anlamıyorum sizlere nerden ulaşabilirim

yhepdurak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasarcan
Cihazım
Note 13 Pro+
Meslek
Memur
Konular
0
H.kadioglu hocam son derece anlayışlı ve yardımsever birisi işlerimden dolayı 1-2 hafta geç gitsem de yönlendirdiği arkadaş 2-3 saat içinde tüm işlemleri halletti üstelik direkt hyperOS kurulu olarak teslim aldım cihazı clap~~

dryalcinkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın Kaya
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
üstad selamlar, redmi note 13 pro 5g , dirençli,imei repair yapıldığı söylenen 1.0.7.0 hyperos UNRINXM yüklü cihazım var. Güncelleme aldı , BL unlock yapamadım. system being upgrated hatası alıyorum. NFC ve E-sim Çalışmıyor. Çözümü nedir ve ne kadar ücret tutar, uzaktan hallededilebilirmi. Macos cihazda paralles desktop üzerinden win 11 e bağlanarak yapılabilir mi . yanıtlayabilirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
üstad selamlar, redmi note 13 pro 5g , dirençli,imei repair yapıldığı söylenen 1.0.7.0 hyperos UNRINXM yüklü cihazım var. Güncelleme aldı , BL unlock yapamadım. system being upgrated hatası alıyorum. NFC ve E-sim Çalışmıyor. Çözümü nedir ve ne kadar ücret tutar, uzaktan hallededilebilirmi. Macos cihazda paralles desktop üzerinden win 11 e bağlanarak yapılabilir mi . yanıtlayabilirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.
Unlock işlemi maliyeti yüksek maalesef

dryalcinkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın Kaya
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Unlock işlemi maliyeti yüksek maalesef
Mi hesabından 2025 e kadar bl unlock onayı aldım. , üstad nfc ve e-sim aktifleştirme için global rom ve hint modemi mi gerekiyor. bypass yok galiba henüz. ayrıntı ve fiyat konusunu iletebilirmisiniz rica etsem.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi hesabından 2025 e kadar bl unlock onayı aldım. , üstad nfc ve e-sim aktifleştirme için global rom ve hint modemi mi gerekiyor. bypass yok galiba henüz. ayrıntı ve fiyat konusunu iletebilirmisiniz rica etsem.
unlock işlemi maliyetli. NFC ve e-sim için global rom ya da eea rom gerekiyorsa unlock gereklidir.

Üst Alt