Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Rohatrkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rohat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Hocam telefonum redmi note 7 yaklaşık 3 ay önce yeni imei arttırdım, Telefon uzun süre kapalı kalırsa ya da çekmeyen bir yerde olursam internet çekmiyor sadece 2g(edge) çekiyor ne yaparsam yapayım düzelmiyor telefoncular imeinde sıkıntı var diyor. 2 hafta boyunca 2g çekti geçenlerde düzeldi 4.5 g çekiyordu. Bugün yine şebeke çekmeyen bir yere gittim şimdi 2g de kaldı lütfen yardımcı olun. H.kadioglu,

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam telefonum redmi note 7 yaklaşık 3 ay önce yeni imei arttırdım, Telefon uzun süre kapalı kalırsa ya da çekmeyen bir yerde olursam internet çekmiyor sadece 2g(edge) çekiyor ne yaparsam yapayım düzelmiyor telefoncular imeinde sıkıntı var diyor. 2 hafta boyunca 2g çekti geçenlerde düzeldi 4.5 g çekiyordu. Bugün yine şebeke çekmeyen bir yere gittim şimdi 2g de kaldı lütfen yardımcı olun. H.kadioglu,
özel mesaj ile cevap verdim.

Redmi plus (+)

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
9T
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhaba Redmi 9T cihazıma güncelleme geldi. Miui 12.0.10 güncellemeyi yaparsam imei işleminde bir sorun olur mu ?

mustafamertt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Mert
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
4
redmi s2 emmc sorunu var yapabilirmisiniz hocam

Saitlion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sait
Cihazım
Redmi 8
Konular
0
Merhaba redmi 8 şebeke sorunu var.Şebeke olmasına rağmen arayanlar ulaşamiyor.ÇUzaktan çözebilir misiniz?

Üst Alt