Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar kolay gelsin elimde mi 10 yurtdışı cihazı var cihaza imei attık oldu tamam sim kartını görüyor hangi operatör olduğunu gösteriyor ama şebeke gelmiyor şebeke entegresinde sıkıntı olduğundan şüpheliyim
yazılımsal olma ihtimali yüksek. Uzak bağlantıyla bir inceleriz isterseniz.

name0f

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Merhaba,

IMEI patlamış 9 ağustosta kapanacak diye SMS gelen Xiaomi 9s telefon mevcut. İemi atma işlemi için fiyat verebilir misiniz?

efsanevi44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
merhaba note 8 pro kilidi açık clean all seçili eng rom yüklerken flash vendor error hatası verdi kapattım telefonu ve açılmıyor pc de görmüyor ekranda hiç bir şekilde görüntü yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhaba note 8 pro kilidi açık clean all seçili eng rom yüklerken flash vendor error hatası verdi kapattım telefonu ve açılmıyor pc de görmüyor ekranda hiç bir şekilde görüntü yok
özel mesaj ile bilgi verdim

resulaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul Altun
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
0
Merhaba, telefonum(Redmi Note 8 Pro) kapanıp tekrar açılmaya çalışıyor ve " Redmi - Powered by Android " yazılı ekrandan öteye geçemeyip süreci tekrarlıyor. Aynı şekilde Fastboot ekranına girince de 1-2sny içinde tekrardan redmi ekranına atıp kapanıp açılmaya devam ediyor. Dün akşamdan beri istisnasız devam ediyor. Daha önce benzer bir sorunla karşılaşan biri sorunu tuş takımı flexi arızası olarak söyledi ama doğruluğunu bilemiyorum. Ne yapmalıyım? İstanbul/Küçükçekmece yakını bir servis var mıdır?

dnztanverdi2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Note 10
Konular
1
Merhabalar gecen istanbula döndüğümde note 10 almıştım fakat buna imeı atılmadıgını öğrendim şimdi cuma günü tekrardan istanbula gelicem hangi telefonu alırsam imei atabiliriz acaba ?

EREN42080

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
1
Selamün aleyküm hocam cihazım mi 10 t yurtdışı IMEI attirdin alınca son 2 aydır cihazda hat gidip geliyor internet kesiliyor acaba yardımcı olabilir misiniz :$

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamün aleyküm hocam cihazım mi 10 t yurtdışı IMEI attirdin alınca son 2 aydır cihazda hat gidip geliyor internet kesiliyor acaba yardımcı olabilir misiniz :$
özel mesaj ile bilgi verdim.

ekrm07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ekrm
Cihazım
xiaomi note9s
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhaba telefonumun note 9s yurt dışı imei repair işlemi yapıldı fakat şöyle bir sorunum var (hattım türkcell) şebeke 4.5g ve 2g çekiyor sıkıntıyok ama 3g çekmiyor dolayısıyla 4.5g çekmediği yerde 3g ye geçince sebeke gidiyor bu sorunu çözebilirmisiniz uzak bağlantı şeklinde çözerseniz ücret ne kadar onuda öğrenebilirmiyim.

Üst Alt