Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba telefonumun note 9s yurt dışı imei repair işlemi yapıldı fakat şöyle bir sorunum var (hattım türkcell) şebeke 4.5g ve 2g çekiyor sıkıntıyok ama 3g çekmiyor dolayısıyla 4.5g çekmediği yerde 3g ye geçince sebeke gidiyor bu sorunu çözebilirmisiniz uzak bağlantı şeklinde çözerseniz ücret ne kadar onuda öğrenebilirmiyim.
özel mesaj ile bilgi verdim.

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Merhabalar mi note 10 yurtdışı telefonum var. Daha önce imei atılmıştı bayadır sorunsuz kullanıyorum. Bugün wipe ile format data yaptım telefonu artık eşim kullanacak diye ve sim kartını sim 2 ye takacakken yanlışlıkla sim 1 e taktım. Ama tekrar değiştirip sim 2 ye takmama rağmen sim kartı telefon görmedi. Bende eşimin sim kartı tekrar kendi telefonuna taktım ve sonra tekrar mi note 10 da 2. sim e taktım ve düzeldi. Fakat şimdi de ara ara şebeke komple gidiyor ve ağa bağlanamadı hatası veriyor telefon. Telefonu kapatıp açınca hat geliyor. Bu durum neden olmuş olabilir acaba siz yardımcı olabilir misiniz ve ücreti ne olur özelden bilgi verirseniz çok sevinirim. ( biraz karışık olduysa özür dilerim :) )

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar mi note 10 yurtdışı telefonum var. Daha önce imei atılmıştı bayadır sorunsuz kullanıyorum. Bugün wipe ile format data yaptım telefonu artık eşim kullanacak diye ve sim kartını sim 2 ye takacakken yanlışlıkla sim 1 e taktım. Ama tekrar değiştirip sim 2 ye takmama rağmen sim kartı telefon görmedi. Bende eşimin sim kartı tekrar kendi telefonuna taktım ve sonra tekrar mi note 10 da 2. sim e taktım ve düzeldi. Fakat şimdi de ara ara şebeke komple gidiyor ve ağa bağlanamadı hatası veriyor telefon. Telefonu kapatıp açınca hat geliyor. Bu durum neden olmuş olabilir acaba siz yardımcı olabilir misiniz ve ücreti ne olur özelden bilgi verirseniz çok sevinirim. ( biraz karışık olduysa özür dilerim :) )
Özelden bilgi verildi

alibegenmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ
Cihazım
mi 6
Konular
0
merhaba xiaomi mi 6 telefonum şebeke hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim.

Darkduty46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5
Konular
2
mrb elimde k30 /poco x2 cihaz var imei tamir işlemi esnasında baseband unknow olmuş cihaza muhtemelen bootloaderı kapatarak rom atmışlar ve brick olmuş bi şekilde çin romunu yukledim ama baseband ve imei bilgileri yok arastımalarım neticesinde eng romuda bulamadım bunu kurtarma ihtimalimiz var mı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
mrb elimde k30 /poco x2 cihaz var imei tamir işlemi esnasında baseband unknow olmuş cihaza muhtemelen bootloaderı kapatarak rom atmışlar ve brick olmuş bi şekilde çin romunu yukledim ama baseband ve imei bilgileri yok arastımalarım neticesinde eng romuda bulamadım bunu kurtarma ihtimalimiz var mı
Eng romu yok diye biliyorum.

lDesgarronl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
redmi 9a
Konular
0
Merhaba, Redmi 9A cihazımda önceki sahibinde iken imei repair işlemleri yapılmış sanırım fakat 2 gün önce cihazım birden bire ağa bağlanılamamaktadır hatası vermeye başladı, imei ile alakalı bir kontrol yaptığımda birden fazla cihazda kayıtlı olarak gözlemledim. Çözümü için ücret bilgisi verebilirseniz sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, Redmi 9A cihazımda önceki sahibinde iken imei repair işlemleri yapılmış sanırım fakat 2 gün önce cihazım birden bire ağa bağlanılamamaktadır hatası vermeye başladı, imei ile alakalı bir kontrol yaptığımda birden fazla cihazda kayıtlı olarak gözlemledim. Çözümü için ücret bilgisi verebilirseniz sevinirim.
özel mesaj ile bilgi verdim.

Onurakdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
3
Mi note 10 pro anakart tamiri varmı sadece kameraya baglanilamiyor hatası veriyor anakartdan kaynakliymis ?

tosbai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hc
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Redmi note 9 pro cihazım yetkili edl rom lazım. Herşeyi hazır. Nasıl iletişime geçeceğiz. Ve ücret nedir.

Üst Alt