Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

57murad57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat akcan
Cihazım
gm 4g
Konular
1
Merhabalar. EEA Rom kurarken bootloader kilidini kapat ve verileri sil seçeneğini açık unutmuşum. Şuan bootlader kilidi kapandı. telefonum sadece tr romunda sim kartı görüyor ve sürümü miui 13.0.1, herhangi bir güncelleme işlemi yapıp upgrade ettiğimde sim kart tekrar okumuyor. Şuan hem bootloader kilidi kapalı hem sim kart okunmuyor, dolayısıyla bl kilidini açamıyorum. Nasıl halledilir bir sorun mu acaba sizin için ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. EEA Rom kurarken bootloader kilidini kapat ve verileri sil seçeneğini açık unutmuşum. Şuan bootlader kilidi kapandı. telefonum sadece tr romunda sim kartı görüyor ve sürümü miui 13.0.1, herhangi bir güncelleme işlemi yapıp upgrade ettiğimde sim kart tekrar okumuyor. Şuan hem bootloader kilidi kapalı hem sim kart okunmuyor, dolayısıyla bl kilidini açamıyorum. Nasıl halledilir bir sorun mu acaba sizin için ?
Model nedir

eymen98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eymen
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
redmi note 9 kullanıyorum dün miui 13 güncellemesi yükledikten sonra cihaz sürekli yeniden başlatma yapıyor ve fastboot moduna girmiyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

baytuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tomocu
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Hocam hayırlı pazarlar xiomi mi max 3 cihazım fabrika verilerine sıfırla dedikten sonra malesef imei alınamıyor diyor uzaktan bağlantı ile çözümü mümkün müdür

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam hayırlı pazarlar xiomi mi max 3 cihazım fabrika verilerine sıfırla dedikten sonra malesef imei alınamıyor diyor uzaktan bağlantı ile çözümü mümkün müdür
Bootloader kilidi açık mı?

baytuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tomocu
Cihazım
mi max 3
Konular
0

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
Mi 11 lite 4G telefon almıştım yurtdışı ımeı atılmamış. Üzerinden 4 ay geçti , şuan ımeı atmadığım için kapandı şimdi hat çekmiyor ne yapmam lazım

Üst Alt