Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

afyok007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
10s
Konular
0
Mrb kendi kullanmis olduğum yd ixaomi note 10s durduk yere telefon kendi kendine reset cekiyor redmi acilis yazisindan surekli açılmıyor içindeki bilgiler benim icin onemli ucret karsilgi yardimci olabilecek varsa

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mrb kendi kullanmis olduğum yd ixaomi note 10s durduk yere telefon kendi kendine reset cekiyor redmi acilis yazisindan surekli açılmıyor içindeki bilgiler benim icin onemli ucret karsilgi yardimci olabilecek varsa
durup dururken bu ekranda kalması donanımsal arızayı işaret eder. Yinede fastboot rom yükleyip deneyebilirsiniz. bilgilerin kurtulacağını hiç sanmam.

Erhanfaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
3
Arkadaşlar acemiyim ama birşey soracam ayarlardan pil tasarrufu falan denedim ama olmior. İns siz yardimci olursunuz BİR UYGULMADAN BASKA UYGULAMAYA GECTİGİMDE DİGER UYGULAMA SİFİRDAN BASLİYOR kafayi yiyecem yardımci olun

hayal@t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürsel
Cihazım
mi 10 t lite 5g
Konular
1
merhaba samsung galaxy a 12 için imei işlemi yapıyormusunuz

azerbulbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Mi 10T Pro Bir seneden uzun süredir kullandığım IMEI atılmış gece yattığımda hiçbir problemi olmayan telefonumda sabah ilk önce internet çekmiyordu. Yeniden başlattım fakat yine düzelmedi. Daha sonra servis yok yazdı, bir 10 dk falan düzeldi 4.5G çekmeye başladı. En sonunda da hizmet yok yazmaya başladı. Şu an SIM kart için pin bile sormuyor direk hizmet yok yazıyor. Bir ara *#06# yaptığımda 2 IMEI de gözükmüyordu sonrada 2. IMEI geri geldi.
-Kapatıp açtım.
-SIM kartı çıkarıp taktım.
-Ağ tercihlerini vs. değiştirmeyi denedim.
Bir sürü videoda denilenleri yaptım fakat hiçbir sonuç alamadım. Ne yapabilirim?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bir seneden uzun süredir kullandığım IMEI atılmış gece yattığımda hiçbir problemi olmayan telefonumda sabah ilk önce internet çekmiyordu. Yeniden başlattım fakat yine düzelmedi. Daha sonra servis yok yazdı, bir 10 dk falan düzeldi 4.5G çekmeye başladı. En sonunda da hizmet yok yazmaya başladı. Şu an SIM kart için pin bile sormuyor direk hizmet yok yazıyor. Bir ara *#06# yaptığımda 2 IMEI de gözükmüyordu sonrada 2. IMEI geri geldi.
-Kapatıp açtım.
-SIM kartı çıkarıp taktım.
-Ağ tercihlerini vs. değiştirmeyi denedim.
Bir sürü videoda denilenleri yaptım fakat hiçbir sonuç alamadım. Ne yapabilirim?
yazıda en önemli bilgi eksik. model nedir?

Üst Alt