Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi 11 lite 4G telefon almıştım yurtdışı ımeı atılmamış. Üzerinden 4 ay geçti , şuan ımeı atmadığım için kapandı şimdi hat çekmiyor ne yapmam lazım
Özel mesaj ile bilgi veriyorum

Akuapolis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Mi5
Konular
2
H.Kadıoğlu selam nasılsın benim oğlanın Redmi note 9 merlin yurt dışı cin bir cihazım var Redmi yazısında kalıyor açılmıyor youtubede bir çok video var. Bunlardan birini denerken yanlışlıkla lancelot olan telefonun romunu yüklemişim telefon açıldı fakat fener dokunmatık düzgün çalışmıyor. Kendi orjinal romunu yükleyince redmi yazısında kalıyor sıfırdan bir kurulum yapıp düzeltebilirmisin bilgi verirsen sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.Kadıoğlu selam nasılsın benim oğlanın Redmi note 9 merlin yurt dışı cin bir cihazım var Redmi yazısında kalıyor açılmıyor youtubede bir çok video var. Bunlardan birini denerken yanlışlıkla lancelot olan telefonun romunu yüklemişim telefon açıldı fakat fener dokunmatık düzgün çalışmıyor. Kendi orjinal romunu yükleyince redmi yazısında kalıyor sıfırdan bir kurulum yapıp düzeltebilirmisin bilgi verirsen sevinirim.
özel mesaj ile bilgi verildi.

tatarogul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Değerli Ustam size özelden nasıl mesaj atabilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bootloader kilidi açık olan Mi 8 SE cihazıma ; miflash ile fastboot modunda yeni rom atarken "clean all and lock " seçeneğinde kalmış fark edemedim. Kurulum bitirmedi . cihaz fastboot da kaldı. biraz bekleyince "The System has been destroyed" mesajına geçiyor cihaz. Tekrar unlock yapmak için ; mi unlock programı ile kilidini açmaya çalıştım. bu defa da "— "Couldn't unlock. Please add your account in MIUI's SettingsDeveloper optionsMi Unlock Status.". mesajı alıyorum. cihazın içine giremediğim için de bu seçeneği seçemiyorum. . Ücreti nedir Ustam?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Değerli Ustam size özelden nasıl mesaj atabilirim?

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bootloader kilidi açık olan Mi 8 SE cihazıma ; miflash ile fastboot modunda yeni rom atarken "clean all and lock " seçeneğinde kalmış fark edemedim. Kurulum bitirmedi . cihaz fastboot da kaldı. biraz bekleyince "The System has been destroyed" mesajına geçiyor cihaz. Tekrar unlock yapmak için ; mi unlock programı ile kilidini açmaya çalıştım. bu defa da "— "Couldn't unlock. Please add your account in MIUI's SettingsDeveloper optionsMi Unlock Status.". mesajı alıyorum. cihazın içine giremediğim için de bu seçeneği seçemiyorum. . Ücreti nedir Ustam?
EDL port için Arka kapağı sökebilirseniz uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

wonderfulpc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasancan
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Hocam redmi s2 model cihazım redmi yazısında takılı kalıyor recovery açılmıyor sadece fastboot veya edl lakin BL açık değil yardımcı olabilir misiniz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam redmi s2 model cihazım redmi yazısında takılı kalıyor recovery açılmıyor sadece fastboot veya edl lakin BL açık değil yardımcı olabilir misiniz ?
xiaomi eski modeller bu ekranda kalıyorsa sorun emmc arızası. Yazılım yüklenmez cihaz açılmaz. bizde tamiri yok maalesef.

Üst Alt