Haber Xiaomi Redmi Y1 Tanıtıldı

2 Kasım 2017 tarihinde Hindistan’da yapılan etkinlikle Xiaomi Selfie tutkunları için özel üretiği Redmi Y1 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 435 işlemcisinden güç alan Redmi Y1 modelinde 3GB RAM bulunuyor. 128GB’a kadar olan hafıza kartlarını destekleyen Redmi Y1’de 32GB boyutunda dahili bir depolama kapasitesi yer alıyor. En büyük farklılığı kamerası …

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Amiral gemilerinde olmasını istediğimiz özellikleri bu telefonla sunmuş Xiaomi. Hafıza kartı,16MP ön kamera ve flash desteği amiral gemilerinde aradığımız özellikler.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Amiral gemilerinde olmasını istediğimiz özellikleri bu telefonla sunmuş Xiaomi. Hafıza kartı,16MP ön kamera ve flash desteği amiral gemilerinde aradığımız özellikler.
Doğru Halil hocam ama nedir bu satış politikası hala anlamış değilim facepalm~~

cashpoint

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
12
Ya ben şunu anlamıyorum Mi6 amiral gemisi 64 veya 128 GB alana sahip oluyorsunuz hala daha hafıza kartı diyosunuz bu işi çözemedim ben

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ya ben şunu anlamıyorum Mi6 amiral gemisi 64 veya 128 GB alana sahip oluyorsunuz hala daha hafıza kartı diyosunuz bu işi çözemedim ben

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hafiza karti destegi özgürlüktür, android kullanicilari icin bir ayricaliktir hocam :)

Hocam Xiaomi bu yilki gazla giderse, önümüzdeki yil Mi7 ile herseyi yapabilir :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
cantara hocam blog yazında aslanağzı 435 demişsin ama haberin orijinal gorselinde 425 gözüküyor dersine iyi çalışmamışsın ;) selametle hocam

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Belki de onlar yanlış yapmıştır bir resimde 435 bir diğerinde 425 gösteriyor onlara zayıf veriyorum hocam sıkıntı yok selametle

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocam blog yazında aslanağzı 435 demişsin ama haberin orijinal gorselinde 425 gözüküyor dersine iyi çalışmamışsın ;) selametle hocam

Y1 Snapdragon 435, Y1 Lite modeli Snapdragon 425 kullanıyor hocam. Yazıdaki özellik resmi Y1 Lite modeline ait, haklısınız hatalı eklenmiş :)

Üst Alt