Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

yehoo88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
birşey sorucam benim cihaz fastboot moduna alınca bilgisayar görmüyor hatta önce görüyor sonrasında kopuyo sebei nedir acaba

Webliner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Webliner
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Hocam bu twrp 9 pie ile uyumlu mu?

Webliner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Webliner
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1

Hocam sağolun ama ben resmi twrp sormuştum. Aslına bakarsanız sorunum şu şekilde;
Telefon android sürüm 8 de iken Offical olan twrpyi kurduktan sonra simgelerin devamlı çentikte görünmesi için açılan konudaki zip dosyasını twrpden flashladım. Lakin telefon her açılışta twrp ekranında başlıyordu. En sonunda twrp üzerinden 9 pie ...328 beta sürümü yükledim. Bugün tekrar cesaret edip, tekrar zip yüklediğimde telefon devamlı twrp de açıldı. Acaba nerede yanlış yapıyorum? (Bu arada twrp üzerinden tekrar beta 328 sürümünü kurdum.)

Leventgaat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
2
Cihazım
Xiaomi.note 6 p
Konular
4
Ustalar şu twrp yi yüklemenin başka şekli proğram uygulama v.s varmı.ben beceremedim.samsung telefona yazılım atabiliyorum hiçbir srun olmuyor.ama xiaomi ye atamıyorum.sorunu bulamadım.

komikman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
Redmi Not 5 PRO
Konular
7
Hocam twrp yi flashlayip boot yaptım twrp açılıyor fakat hafıza sıfır gösteriyor telefon hafızasına attiklarimi bulamıyorum sorunu nasıl cozerim

TigerKHaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Engineering Elektronic
Konular
3
Hocam twrp yi flashlayip boot yaptım twrp açılıyor fakat hafıza sıfır gösteriyor telefon hafızasına attiklarimi bulamıyorum sorunu nasıl cozerim
Twrp de temizle yazana bas.
Sonra alttan oku saga cek. Hafıza normale döner.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam sağolun ama ben resmi twrp sormuştum. Aslına bakarsanız sorunum şu şekilde;
Telefon android sürüm 8 de iken Offical olan twrpyi kurduktan sonra simgelerin devamlı çentikte görünmesi için açılan konudaki zip dosyasını twrpden flashladım. Lakin telefon her açılışta twrp ekranında başlıyordu. En sonunda twrp üzerinden 9 pie ...328 beta sürümü yükledim. Bugün tekrar cesaret edip, tekrar zip yüklediğimde telefon devamlı twrp de açıldı. Acaba nerede yanlış yapıyorum? (Bu arada twrp üzerinden tekrar beta 328 sürümünü kurdum.)
Official twrp su an sıkıntılı o yüzden Pie uyumlu twrp deneyin.

Üst Alt